Activiteiten c.q. kostengroepen Omschrijving van de kosten 5.0.0 Financieel beleid en administratie — 5.0.1 Accountantscontrole Indien de provincie niet beschikt over een eigen accountantsdienst kan deze subkostengroep achterwege worden gelaten. De te betalen vergoedingen wegens accountantswerkzaamheden kunnen dan onder 5.0 Financieel beleid en administratie worden opgenomen 5.1 Personeel en organisatie 6.0 IZR-administratie 7.0 Dienstauto's van algemeen bestuur — 7.1 Overige dienstauto's Zo nodig kunnen de kostengroepen 7.0 en 7.1 samengevoegd worden tot 7.0 Dienstauto's 8.0 Directie — Onder directie moet mede worden verstaan de kosten van diensthoofden en de desbetreffende secretariaten, voor zover moeilijk direct toe te rekenen. personeelskosten fraude- en diefstalverzekeringen machines en materiaal onderhoudskosten kapitaal lasten personeelskosten of dienstverlening door derden personeelskosten reis- en verblijfkosten van sollicitanten werving en selectie vorming en opleiding personeelsfonds en personeelsverenigingen en -stichtingen dotaties en contributies van lidmaatschappen ten behoeve van eigen personeel personeelsblad ideeënbus uitkeringen en pensioenen voor oud-leden van gedeputeerde staten en gewezen personeel en voor hun weduwen en wezen kosten IZR voor gepensioneerden bedrijfsgeneeskundige zorg bedrijfszelfbescherming personeelskosten machines en materiaal onderhoudskosten kapitaallasten personeelskosten kapitaallasten overige exploitatielasten personeelskosten kapitaallasten overige exploitatielasten personeelskosten

In het kader van de verdeling van de kosten van de ondersteunende activiteiten zijn de aan elkaar gelijk te stellen kostengroepen aangegeven met hetzelfde eerste cijfer en deze vormen tezamen een hoofdkostengroep. De indeling van die kostengroepen is zodanig, dat de doorberekening van de kosten in de aangegeven volgorde per hoofdkostengroep kan plaatsvinden.

In dit verband dient nog te worden vermeld dat naast salarissen en sociale lasten (U 1.0) de navolgende kosten tot de personeelskosten dienen te worden gerekend

- personeel van uitzendbureaus en van de Kon. Ned. Heide Mij en dergelijke, en voorts personen, zoals vervangende brug- en sluiswachters (U 2.3 j)

- reis- en verblijfkosten voor de uitoefening van werkzaamheden en de vergoedingen ingevolge het verplaatsingskostenbesluit (U 2.3 f)