Artikel 11

1. Een sanctie opgelegd ingevolge artikel 2 werkt door naar de aanvullende uitkeringen ingevolge dit hoofdstuk. 2. Gedurende de verlenging van de loongerelateerde WW-conforme uitkering zijn de artikelen van Hoofdstuk IIA, afdeling I, artikel 46 en de artikelen 75 t/m 78 van de WW van overeenkomstige toepassing.

Artikel 12. Verzoek om uitkering

Onze Minister beslist over de toekenning van een WW-conforme uitkering als bedoeld in hoofdstuk 2 van dit besluit en een aanvullende uitkering als bedoeld in hoofdstuk 3 van dit besluit op aanvraag van betrokkene.

HOOFDSTUK 4. LOONAANVULLING, HERLEVING EN PRIVATISERINGSONTSLAG

Artikel 13. Loonaanvulling

1. Betrokkene, die aansluitend aan zijn ontslag een nieuwe betrekking aanvaardt ontvangt op zijn aanvraag een loonaanvulling, indien het dagloon in de nieuwe betrekking minder bedraagt dan het voor hem geldende ongemaximeerd dagloon. 2. Betrokkene, wiens recht op uitkering geheel of gedeeltelijk wordt beƫindigd wegens het aanvaarden van een nieuwe betrekking ontvangt op zijn aanvraag een loonaanvulling, indien het dagloon in de nieuwe betrekking minder bedraagt dan het voor hem geldende ongemaximeerd dagloon. 3. De hoogte van de loonaanvulling is gelijk aan het verschil tussen het dagloon in de nieuwe betrekking en het voor hem geldende ongemaximeerd dagloon. 4. De duur van de loonaanvulling is gelijk aan de duur waarop recht op een uitkering bestaat of zou hebben bestaan indien betrokkene werkloos zou zijn gebleven. 5. De loonaanvulling vervalt met ingang van de dag, waarop betrokkene opnieuw werkloos wordt of niet meer voldoet aan de voorwaarde, bedoeld in het eerste danwel tweede lid, of de duur van de uitkering is verstreken.

Artikel 14. Herleving

1. Het recht op de aanvullende uitkering herleeft indien betrokkene na aanvaarding van arbeid wederom werkloos is geworden en recht heeft op een uitkering krachtens de WW, krachtens dit besluit, danwel krachtens een andere regeling die voorziet in een financiƫle uitkering bij werkloosheid. 2. De duur en de hoogte van de aanvullende uitkering zijn gelijk aan de duur en hoogte van de aanvullende uitkering waarop betrokkene nog recht gehad zou hebben indien hij onafgebroken werkloos zou zijn geweest.