Handelsreken en. Nauta, I., en A. Mertens : Eenv. handelsrekenen. Oomens, J. : Handelsrekenen v. het m.u.l.o. Oomens, J. : Handelsrekenen v. het R.-K. m.u.l.o. Robijn, J.: Handelsrekenen v. het middenstandsdiploma. Rovers, K. K. : De jonge zakenman. Rovers, K. K. : Pract. handelsrekenen. Schans, R. : Handelsrekenen. Schans, R., en S. II. van der Kluit: Handelsrekenen. Schras, G. J., en C. J. Booster : Handelsrekenen. Smit, E., en VV. Speerstra : Handelsrekenen. Uitwerking der vraagstukken van het examen in boekhouden. Vliet, S. J. van de, en P. G. van de Vliet : Vraagstukken over handelsrekenen voor a.s. accountants en leraren M.O. Zie Boekhouden. Handelsrekenen op het middenstands-examen. Groningen, P. Noordhofï. Zie Botman Sz., J. Handelsstatistiek 1937 [van] Suriname. Staat, houdende overzicht van den in- en uitvoer van goederen. [’s-Gravenhage, Martinus Nijhofï]. Nov. 4o. 27 x 22. 86 blz. fl. 1.50 Handelswet enschappen. Aarsen , C. A.: Handelskennis v. u.l.o.-scholen. Aarsen, C. A.: Handélskennis v. het middenstands-diploma. Blömer, F. A., en IV'. K. D. Lustig: Eenv. handelskennis. Bouman, J. : Leerboek der handelswetenschappen. Bouwhof, A. A. D., J. C. Lagerwerf/ en ,/. H. A. Krediet : Handelswetenschappen. Examen middenstandsdiploma algemeene handelskennis. Eyndthoven, C. J. van : Handelskennis. Eyndthoven, C. J. van : Mondelinge examen-schema’s middenstandsdiploma algemene handelskennis. Hoo, S. de: Handelskennis en wetskennis. Hoo, S. de : Repetitie-boekje voor handels-, wetskennis en bedrijfsleer bij middenstandsexamens. Kruk, A. H. C. van der : Handelswetenschappen. Margadant, G. M. W., en M. J. Roggeveen: Leerb. v. de handelswetenschappen. Meyer, J. E. : Repetitieboekje voor bedrijfsleer. Nauta, L, en B. Nieboer : Eenv. handelskennis v. het m.u.l.o. Oomens, J. : Mondelinge examens v. het middenstandsdiploma. Opgaven van het examen handelskennis 1. o. 1938. Opgaven en uitwerkingen van het examen voor handel en administratie. Opgaven en uitwerkingen van het examen handelskennis l.o. Opgaven staatspraktijkdiploma v. handel en administratie. Overeem, Al. van : Organisatie en techniek van den handel. Rovers. K. K. : Pract. handelskennis v. de middenstand. Schans, R. : Handelskennis en bedrijfsleer. Schans, R.: Opgaven schriftel. examens [Middenstandsdiploma], Schans, R„ en J. VV'. de Klerk : Map met documenten beh. bij de Serie „Het middenstandsdiploma”. Smits, J. P. H~: Handb. v. handclskennis, privaatrecht en belastingrecht. Speerstra, W. : Bekn. leerb. der handelskennis. Tobi, E. J. : Handelskennis v. den middenstand.