Remonstrantsche broederschap. Door L. J. van Holk, W. Mackenzie. Fred.a W. Rappold, P. D. Tjalsma. Zeist, J. Ploegsma. Mrt. 80 . 20 X 14. 197 blz. Geb. fl. 2.50 Geloofsleer, Zie Godsdienstonderwijs — Protestantisme. Geloofsstrijd, Banning, W. Geloofsvervolging, Zie Martelaren. Geluid : Schouten , J. F. : The residue and the mechanism of hearing.

Geluiden, Nieuwe. Een reeks van geschriften. Assen, Van Gorcum & Comp. 1. A. C. Wiersma — Risselada : De taak der vrouw op het platteland. Gelukkige dierenfamilie, Een, Kearton , Ch. Gelukkige zwerver, Een, Graeneweg, J. J. Geluksparaplu, De, Hauck, L. Platt. Gelijkenissen : Baarslag Dzn., D. J. : Gelijkenissen des Heeren. Gemaskerde cowboy, De, Lucas, J. Gemeenschap, Zie Sociologie — Wijsbegeerte.

Gemeenschap, De, der heiligen. Nijmegen, Dekker & Van de Vegt. 12. L. Schoenmakers : De Heilige Catharina van Siena. 13. M. Heyer ; Sinte Lidwina van Schiedam. 14. F. van Oldenburg Ermke : Het jongste meisje Martin. Gemeenschap en vereenzaming, Rhijn, M. van. Gemeenteadministratie. Gemeentebestuur. Bruin , J. de: Gemeenten in buitengewone omstandigheden. Gids betr. Ned. literatuur en jurisprudentie. Noteboom, J. W. : Leidr. v. Anti-revolutionair gemeentebeleid. Zie Burgerlijke stand ■— Privaatrecht •—• Strafrecht. Gemeentebestuur. Gemeente-administratie. Ek, A. van : Gemeentezaken. Gids betr. Ned. literatuur en jurisprudentie inz. gcmeentebeheer en •administratie. Gemeentefinanciën. Besluiten gemeentefinanciën. Handleiding ten dienste van de samenstelling der gemeentebegrooting en gemeenterekening. Statistiek der gemeentefinanciën. Wetten gemeentefinanciën. Gemeenten van Nederland, Zie Nederland. Gemeenterecht. Gemeentewet: Koelma, A. : De gemeentewet. Genade : Rongen, IJ van : De genade.

Genderen, Van den Hoven van, Zie Hoven van Genderen, Van den.

Gendt Jr., J. G. van : Bouwkalender voor 1940. Vermeerderd en omgew. door W. Tak. (70e jrg.). Amst., L. J. Veen. Jan. 8 o. 15 6 x 9 6 . XXIV, 552 blz. Geb. fl. 3.75 ; geb. m. voorwerk in losse boekjes fl. 3.75 ; geb. in linn. fl. 3.25 Bijlage. Jan. 514 blz. fl. 1.50. Genealogie. Adelsboek, Ned. Kruimel, II. L. : Stamboomonderzoek in de practijk. Kwartierstaat, Mijn. Pania, C. : Onze afstamming. Zie Haeften, J. van — Huismerken.

Genechten, [R. van], Zie N.S.R., De, in oorlogstijd. Geneeskruiden : Wijk. F. M. C. van : Martha’s Indische kruidenreceptenboek.