Natuurfilosofie. Verslag van de 7e alg. vergadering der Vereen, v. thomist. wijsbegeerte. Vraagst. uit de natuurphilosophie.

Natuurkalender 1941. Door Jan P. Strijbos. Naar fotograf, opnamen. Amst., De moderne boekhandel. Nov. 25 bldn. fl. 1.60 Natuurkunde. Alders, J. C. : Ned. baanbrekers der wetenschap. Braunweiler , E. : Natuurk. zonder getallen. Communications frdm the Kamerlingh Onnes laboratory. Halma, J. A. : Zwerftochten Karlscm, P. : Gij en de natuurkunde. Minnaert, M. : De natuurkunde van ’t vrije veld. Theories, New, in physics. Leerboeken. Berg, E. J.v. d. ,• en A. W. Middeldorp: Mijn natuurkundeboek. Bogers, L. J. J., en Th. G. D. Stoelinga : Leerb. der natuurk. Bogers, L. J.J., en Th. G. D. Stoelinga : Natuurk. vraagstukken. Bouwman, E., en F. Bulthuis: Natuurk. en weerk. Bouwman, E., en J. H. Haan : Natuurk. vraagst. Brussee, TI. G., en C. D. Jansen : Moderne natuurk. Bult, T. : Het kind en de natuur. Dl. 1. Campagne, C. A., J. Ph. van Dalsum en C. L. ter Meuten : Repetitieboek natuurk. Doomenbal, P. : Leerb. der natuurk. Doomenbal, P. : Natuurk. opgaven. Doomenbal, P., en F. W. Nijhoff : Natuurkunde. Dorsman Czn., L., en J. van der Klei : Denken, vinden en toepassen. Ellerbroek, J., en J. H. Smitt: Handl. v. hetnatuurk. practicum. Groosmuller, J. Th. : Kern der natuurk. Haan, J. de : Eenv. natuurk. Halma, J. A. : Natuurkunde. Heil, J. W. : Leerb. der natuurk. Hellingman, M., en F. Goudriaan : Pract. oefeningen in de natuurk. Ingen Schenau, E. van, en D. C. J. Ijlst : Natuurkunde B. Natuurkunde, De, op de mulo-examens. Nauta, I. : Natuurkunde. Beindersma, W., en T. van Lohuïzen : Bekn. leerb. der natuurk. Rocholl, A. M. P. : Natuurk. v. de hoogste klassen. Schüngel, J. : Natuurk. v. gymnasium, lyceum en h.b.s. Vernooy, G f G. C. : Natuurk. op het R.K. mulo-examen. Werf, A. van der : Leerb. der natuurk. Monografieën. Biezeno, C. B. : Gritical speeds of rotating shafts. Biezeno, C. B., and J. J. Koch : On the buckling of a thinwalled circular tube loaded by pure bending. Clay, J. : The decrease in the intensity of the cosmic rays in different directions, and the decay of the mesons. Clay, P. H. : The mechanism of emulsion formation inturbulent flow. Gitsels, IJ. P. L. : Over de thermische omzetting van N-gesubstitueerde pyrrolen. Iterson, F. K. Th. : La pression du toit sur ie charbon prés du front dans les exploitations par tailles ohassantes.