Reavy, L. L. Mc. : De dienaar Gods Guy de Fontgalland. [Guy de Fontgalland], Ned. van Nic. Visser. Utr., Het Spectrum. Jan. 80 . 18 5 x 11. 263 blz. 11. 1.90; geb. fl. 2.50 Rebecca, Maurier, D. du. Rebel, Steggerda, II. Recepten, Zie Kookkunst.

Recherche. [’s-Gravenh., Mart. Nijhoff], 8 o. 23 5 x 19. No. 1. 1939. Le problëme de 1’ogive. Apr. 99 blz. 11. 2.40. Recht. Rechtsgeleerdheid. Rechtswetenschap. Apeldoorn, L. J. van: Inleiding tot de studie van het Ned. recht. Bellefroid, J. II. P. : Inl. tot de rechtswetenschap in Ned. Muller, C. A. : Alg. inleiding tot rechtsbeginselen. Zie Adatrecht — Administratie! recht — Ambtenarenrecht — Beklemrecht —- Burgerlijk procesrecht ■— Burgerlijk recht — Burgerlijke rechtsvordering — Deurwaarders — Handelskoop — Handelsrecht — Internationaal recht — Nederlandsch Indië. Recht —- Nietigheid van besluiten — Privaatrecht — Scheepvaartrecht — Staatsrecht — Stralrecht Recht naar het doel, Mettemich, A ., en II. E. Sterenberg. Recht voor Elna Jepson, Mavity, N. Barr. Rechten, De, des Verbonds, Graaf, S. G. de. Rechtsgeschiedenis. Geschiedenis der Ned. rechtswetenschap. Goede, A. de : Swannotsrecht. Punteren, S. A. van : Overz. van de geschiedenis der Romeinsche en Üud-Ncd. rechtsvorming. Mededeelingen der Kon. Ned. akademie van wetenschappen. Aid. letterkunde. Nieuwe reeks. Dl. 3. No. 4. E. M. Meyers: Des graven stroom. Meyers, E. M. : Tractatus duo de vi et potestate statutorum. Meyers, E. M., et ,7. J. Salverda de Grave : Le livre des droits de Verdun. Opstellen, Rechtshistor. Aangeb. aan A. S. de Blécourt. Zie Byzantijnsch recht — Oost-Indische compagnie —OudFriesch recht. Rechtspraak. Rechtspleging. Greeve, L. J. : De burgemeester hulp-ofïicier van justitie. Grub, G. : Gerecht en recht. Statistiek, Justitieele, en faillissementsstatistfek. Verslagen van het Psychiatr.-jurid. gezelschap. Vos, A. T. : Van den Vos Reinaerde tot de Gelaarsde kat. Zie Psychiatrie. Rechtsstaat: Melekes, J. P. A. : Proeve eener crit. beschouwing van de ontwikkeling der humanist, rechtsstaatstheorieëfl. Rechtstaal: Lijst van juridische en administratieve termen. Rechtswijsbegeerte. Gruys, C. : Drieërlei wetsbegrip. Schmid, J. J. van : Rechtsphilosoph. en sociolog. studiën. Spier, J. M. : Inl. in de wijsbegeerte der wetsidee. Zie Natuurrecht. Rechtzaak, De, van de nieuwsgierige bruid, Gardner, E. S. Reclame, Zie Adverteeren.

Recueil militair en legerorders, bevattende wetten, besluiten, ministerieele beschikkingen en kennisgevingen voor belang voor