Faculteit der wis- en natuurkunde. Samengest. door de philosophische faculteit van het Utrechtsch studentencorps in samenwerking met de Utrechtsche vrouwelijke studentenvereen., Unitas Studiosorum Rheno-Trajectina, Katholieke studenten vereen. „Veritas” en Societas Studiosorum Reformatorum, afd. Utr. 9e uitg. Sept. 156 blz., m. krt. Vereenigde faculteiten der rechtsgeleerdheid en der letteren en wijsbegeerte. Samengest. door de Utrechtsche Indologen vereen, tevens juridisch-litteraire faculteit van het Utrechtsch studentencorps in samenwerking met de Utrechtsche vrouwelijke studenten vereen. Unitas Studiosorum Rheno-Trajectina, Katholieke Studenten vereen. „Veritas” en Societas Studiosorum Reformatorum, afd. Utr. Handboekje 12 jrg. Sept. 104 blz., m. krt. Vereenigde faculteiten der wis- en natuurkunde en der letteren en Wijsbegeerte van de Rijksuniversiteit te Utr., Aardrijkskundige studie. Samengest. door de Vereen. Utrechtsche geographische studenten, tevens litterair-philosophische faculteit van het Utrechtsch studenten corps, in samenwerking met de Utrechtsche vrouwelijke studenten vereen. Unitas Studiosorum Rheno-Trajectina, Katholieke studenten vereen. „Veritas” en Societas Studiosorum Reformatorum, afd. Utr. Sept. 44 blz., m. krt.

Gids bij de prijscourant van de Vereeniging voor den effectenhandel te Amsterdam. 52e jrg. 1941. Amst., J. H. de Bussy. Mrt. 8o. 19 x 13. VII, 1838 blz. fl. 5.75* ; geb. fl. 6.50*

°Gids, Administratieve, voor bijzondere scholen (gewoon en u.l.o.), voor scholen voor buitengewoon onderwijs en bijzondere kweekscholen. 1942. Alphen a. d. R., N. Samsom. Dec. 8o. 24 5 x 15 s . 128 blz. fl. 1.30*

Gidsen, Malmberg’s Idiomatische, voor het R.K. m.u.l.o.examen. Zie Heinemans, P.

Giebing, H. J., Zie Jaarboekje v. de prov. Gelderland.

Giel, W. J., Zie Knight, W. A.

Gielen, Jos. J.: Beschouwingen over het u.l.o. Tilb., R.K.Jongensweeshuis. Aug. 8o. 19 X 15. 122 blz. [Opvoedk. brochurenreeks. Onder leiding van S. Rombouts. No. 120]. fl. 1.35*

Gielen, Jos. J. : Land in zicht! Bloemlezing voor ulo-scholen en de laagste klassen van scholen voor middelbaar- en voorbereidend hoger onderwijs. Geïll. door Corry van Aalst. Purmerend, J. Muusses. 8o. 23 X 15. 3. Oct. 139 blz. fl. 1.45*. Zie Poelhekke, M. A. P. G.

Gier, Wilhelm : Hoe leer ik goed bidden ? Handleiding om de dagelijksche gebeden en godsdienstige oefeningen goed te verrichten. Naar ’t Hoogduitsch. 5e dr. Averbode (België), Goede pers. Mei. 8o. 19 5 X 13 5 . 38 7 blz. Ir. 30.—. Voor Ned. fr. 2.20*

°Gier, Gér. de : La Science infuse du Christ d’après S. Thomas d’Aquin. L’évolution de sa doctrine. Tilb., Henri Bergmans. Juni. 8o. 24 5 X 16. 152 blz. [Proefschr., Pontificia Universitd Gregoriana Rome], fl. 2.50* Gierkelders, Zie Bemesting.

°Gilbert, Margaret Shea : Ontwakend leven. [Biography of the unborn]. De ontwikkeling van den mensch voor de geboorte.