R.B.-serie. Goes, Oosterbaan & Le Cointre. Zie Kapteyn, J. — Tunderman, J. W. — Wapenaar, A.

Reaman, ’ieddy : On modern lines. 111. by Toon Rammelt. Tilb., R.K. Jongensweeshuis. Oef. 80 . 20 x 15. III, 293blz.ft. 1.90* Vertaalstol. A. Mrt. 48 blz. Geïll. 11.0.35*. Rebecca, Marnier, D. du. Recepten, Zie Kookkunst.

Recepten, Honderd. Door een huisvrouw. (La Rivière). fl. 0.40. — In prijs verhoogd : fl. 0.50*

Receptenboek. [Tilb., Henri Bergmans], Sept. 8 o. 20 X 15. 167 blz. . fl.0.90* Receptuur, Zie Artsenijbereidkunde. Recht. Rechtsgeleerdheid. Rechtswetenschap. Hilbingh Prins, A. : De voornaamste regelingen van het Ned. recht. Mededeelingen der Ned. akademie van wetensch. Afd. letterk. Dl. 80. Serie B. No. 6. P. Scholten : Rechtsbeginselen. Repertorium van de Ned. jurisprudentie en rechtsliteratuur. Zie Adatrecht — Administratie! recht — Arbeidsrecht — Burgerlijk procesrecht — Burgerlijk recht — Gemeenterecht —-Handelsrecht — Internationaal recht — Nederlanderschap — Nederlandsch Indië. Recht — Pacht -— Privaatrecht — Provinciaal rceht — Staatsrecht — Strafrecht — Zegelrecht. Zie Laurent, P. Recht naar het doel, Metternich, A., en II. E. Sterenberg. Rechte lijnen, Hoek, C. van der. Rechterlijke macht. Rechterlijke organisatie. Cleveringa Pzn.. R. P. : Overrechters in stad en lande. Gids v. de rechterlijke macht. Zwaardemaker, A. F. : De historische rol der rechterlijke macht en haar nationale taak.

Rechtsbronnen, Oud-vaderlandsche. Utr.. Kemink & Zn. Zie Enklaar, D. Th. Rechtsfilosofie, Zie Straf. Rechtsgeschiedenis. Brouwer, J. : Thet autentica riocht. Enklaar, D. Th. : Gemeene gronden in Noord-Brabant in de Middeleeuwen. Nauta, K. : Die altfriesischen allgemeinen Busztaxen. Zie Drente — Groot, H.de —Joodsche rechtsgeschiedenis. Rechtspraak. Rechtspleging. Statistiek, Justitieele, en faillissementsstatistiek. Verslagen van het Psychiatr.-jurid. gezelschap. Wormser, C. W. : Drie en dertig jaren op Java. Zie Arbitrage. Rechtstaal: Lijst van jurid. en administratieve termen. DuitschNcd., en Ned.-Duitsch. Rechtswijsbegeerte: Kortmann, C. N. M. : Het rechtsphilosophisch begrip van het algemeen welzijn. Rechtzaak, De, van de mooie beenen, Gardner, E. S. Reclame. Reclamekunst: Cnossen, T. : Kennis van reclame en verkoopkunde v. de middenstand. Zie Bedrijfsleer. Reclameschilderen : Kok, P. : Reclameschilderen en -teekenen. Reclasseering: Jongh, G. T. J. de : Bedreigde levens.