Ro omsch- Katholicisme. Brochure-reeks , Katholieke. No. 66. J. J. Suyker: De waarheid over de Katholieke kerk. Brochure-reeks, Katholieke. No. 75. L. Bender: De weldaad van Gods wet. Burg, G. P. J. van der : Missio Canonica. Bijdragen van de philosoph. en theolog. faculteiten der Ned. Jezuieten. Creyghton, J. : Credo. Groote, L. de : Over de menschwording van Christus. Malniberg, F. : De kerk als Christus-gemeenschap. Malmberg, F., en S. F. H. J. Berkelbach van der Sprenkel : Wat gelooven zij ? Otten, F., en J. Verhaar : Het verlossende antwoord op kwellende vragen. Baedemaelcer. F. de : Apologetiek van de Kath. kerk. Bijn, AI. G. v. : Roomse zekerheden. Zie Geboden, De tien — Godsdienstonderwijs — Onsterfelijkheid — Zondeval. Levensbeschrijving. Erens, E. : Kluizenaressen. Levenslente. Jeugdleven. Zie André, Prère — Anna Prancisca — Bouwman, D. — Catez, E. — Heiligen. Heiligenlevens — Ignatius, Hl., van Loyola ■— Kallen, M. van der —- Lingauer, M. M. M.M.— Rafols, M. — Wolff, M. Liturgie en eeredienst. Dooden-processie. Ilelmer, II. : In Christus. Helmer , II. : Met Christus. Zie Gebed — Gregoriaansche muziek — Mis — Prediking — Rozenkrans. Stichtelijke lectuur. Beekman, A., en Hans Schnabel : Katholiek huisboek. Bmavenlura : Alleenspraak over de 4 geest, oefeningen. Brochure-reeks , Katholieke. No. 70. M. en G. Huydts : Dooven hooren, stommen spreken. Brochure-reeks, Katholieke. No. 72. M. Molenaar: Uitzicht door inzicht. Brochure-reeks, Katholieke. No. 74. H. Divendal: Avonturen met God. Brochure-reeks, Katholieke. No. 76. Bezinning en bezieling. Cajetanus : Wat is de heiligmakende genade ? Celis, C., en G. Gabriel : Nood zoekt troost. Cruysberghs, K. : Het is volbracht ! Csdvossy, A. : Met Jezus’ hart voor oogen. Desbuquois, G. : De enige hoon ! Eymard : De Goddelijke Bruidegom, Christus-Jezus. Eymard : Groeiende eenheid met Jezus. Eymard : Het vruchtbare beginsel, Christus Jezus. Eymard : Ons overheerlijk middelpunt, Christus Jezus. Eymard : Wat Wij vermogen in Christus-Jezus. Gervasius, P. : Het brood des levens. Goirle, C.van : De dag des Heren de dag van zijn Brood. Govers, N. : Bij het eeuwig licht.