Masselink, E.: Hoe lang nog? Waar gaan we heen? Zie ook Kok, R. Gereformeerde Kerken. Acta van de Geref. Oecumenische Synode van Amsterdam, 1949. Besluiten, Enkele belangrijke, van de Generale synode van de Geref. kerken in Nederland. Cointre, W. M. Ie: Handboekje v. de Geref. militair. Dijk, K.: Aspecten in ons kerkelijk leven. Handboek ten dienste van de Geref. kerken in Nederland. Jaarboek ten dienste van de Geref. kerken in Nederland. Zie ook Psalmgezang. Geschiedenis. Praamsma, L.: Het dwaze Gods. Gereformeerde Kerken (onderh. art. 31 K. O ). Is hereniging mogelijk? Lindeboom, A. M.: Van Sanherib. kornuit en hoer.

Gerhardt, Ida G. M., Zie Vergilius Maro, P.

Gerhardt, Mia 1: La pastorale. Essai d'analyse littéraire. [Proefschrift Univers. Leiden, getiteld: Essai d'analyse littéraire de la pastorale dans les littératures italienne, espagnole et franpaise] Assen, Van Gorcum & Comp. Aug. 24 X 16. 317 blz. [Van Gorcum's litteraire bibliotheek. No. 8]. fl. 7.50; geb. fl. 8.75

Gerlo, Aloïs, Zie Tibullus.

Germaanse godsdienst (mythologie).

Kleyntjens, J-, en H. H. Knippenberg: Van góden en helden. Germeraad. P.: Werkstudente. Geïll. door Ger Ridenon. Amst., Andries Blitz. Nov. 20 5 X 15 r> . 239 blz. Geb. fl. 4.90

Germonprez, Fred: Iseland, Iseland.... Leuven (België), De Clauwaert. Oct. 20 X 14. 267 blz. fr. 110.—; geb. fr. 135.— Gerretsen, F. C.: De stikstofbalans en de pH-veranderingen in enkele gronden onder invloed van bacteriënleven en plantengroei. With a summary: Nitrogen balance and pH changes in some sandy soils as influenced by microbes and plants. [Uitgeg. door het) Ministerie van Landbouw, visserij en voedselvoorziening. 's-Gravenh.. Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf. Aug. 24 X 17. 68 blz. Geïll. [Verslagen van landbouwkundige onderzoekingen. No. 54. 16]. fl. 1.90

Gerretsen, J. C. H., Zie Voordrachten, Zeven, over topologie. Gerris, P. M. J.: Gereedschappen in garage en autoherstelplaats. Haarlem, A. Kemperman. Nov. 24 5 X 16. 102 blz. Geïll. [Automobiel-, motorrijwiel- en rijwieltechniek v. het nijverheidsonderwijs. Onder red. van A. J. Nossent. No. 7]. fl. 3.25

25 ex. en meer a fl. 2.50.

Gerrits, G. C.: Schriftelijke opgaven van de eindexamens der hogere burgerscholen-B, Gron., P, Noordhoff. 24 X 16.

Bijlage 1950. Ocl. 28 blz. fl. 0.75.

Gerritse, P. M., Zie Buul, T. van.

Gerritsen, A. N., Zie Naamlijst van wetenschappelijke verenigingen in Nederland.

Gerritsen, Joh., Zie Giffen, A. E. van.

Gerritsen, W.: Practische laschwerken. Een verzameling van problemen uit de practijk van het electrisch lasschen, zowel ten dienste van bedrijfsleiders, bazen en lasschers, als voor het ho-