Heuff, D. N.: Hoe leer ik autogeen lassen? Nol en, W. A. J.: Het lassen van roestvrij staal. Roosen, P. H.: Practische toepassingen van het electrisch lassen. Ybema, W.: Kennis der materialen voor de lasser. Laten we eens over onze kinderen praten, Bradford, E. Lateraalsclerose: Tans, J. M. J.: Amyotrophische lateraalsclerose.

Lat'eur, F., Zie Streuvels, S.

Latorf, Veegens— , Zie Veegens—Latorf.

Latouche, J.: Congo. Photographies de André Cauvin. [Adaption frangaise de Marianne Pierscn—Pierard]. Amst., Elsevier. Apr. 25 X 20\ 210 blz. Plaatw Geb. fl. 20.50

Lattimore, E. F.! Kleine Sjang. [Little Pear. Bew. door Clara Asscher—Pinkhof. Met tek. van de schrijfster. 2e dr.]. ’s-Gravenh., H. P. Leopold. Dec. 22 X 16 5 . 115 blz. fl. 2.25; geb.

fl. 3.50

Lattimore, E. F.: Kleine Sjang en zijn vriendjes. [Little Pear and his friends. Bew, door Clara Asscher—Pinkhof, Met tek. van de schrijfster. 2e dr.]. 's-Gravenh., H. P. Leopold. Dec. 22 X 16 5 . 137 blz. fl. 2.25; geb. fl. 3.50

Lattin, Amand de: Evoluties van het Antwerpse stadsbeeld. Geschiedkundige kronijken. Antw. (België), Mercurius. 28 X 20. 5. 1949. 207 blz. fr. 185.—.

Latijnse letterkunde. Augustinus, A.: Humaniora selecta. Banz, R.: Geschiedenis van de Latijnse letterkunde. Zie ook Oscische taal- en letterkunde — Tertullianus — Umbrische taal- en letterkunde. Gedichten. Pugiles. Iter Syracusas. Middeleeuws Lat ij n. Everts, P. S.: Hymni mediaevales. Nieuwe Latijnse werken. Ciresola, Th.: Novum aevum. Polidorus, V. II: Pugiles. Valentinianus II. Filius ad matrem reversus. Frater Catulli. Matris somnia. Tekstuitgaven. Augustinus, A.: Sermones selecti duodeviginti. Livius, T.: Ab urbe condita. Livius, T.: Bloemlezing uit de vierde en vijfde decade. Sallustius Crispus, C.: Bellum Iugurthinum. Scheltema, H. J.: Florilegium iurisprudentiae graecoromanae. Tacitus, P. C.: Annalium lib. I, II et III. Tacitus, P. C.: Historiarum libri aui supersunt. Vergilius Maro, P.: Bucolica et Georgica. Vergilius Maro, P.: Libellus qui inscribitur Catalepton. Wytzes, J.: Capita selecta uit Augustinus' Confessiones en De civitate Dei. Tekstuitgaven in vertaling. Cicero, \M. T.] : De ouderdom. Cicero, M. T. — Een bloemlezing uit zijn redevoeringen, brieven en andere werken. Cicero: Redevoering tot het Romeinse volk over het opperbevel van Gnaeus Pompeius.