Nauta, J.: Les en oefening. Nauta, J.: Opdrachten Nederlandse taal v. het toelatingsexamen tot de h.b.s. met 5-jarige cursus. Nauta, J., en A. de Vries: Ons mooie Nederlands. Noteboom, M.: Nederlandse taal. Oomes, P.: De levende taal. Overdiep, G. S.: Stilistische grammatica van het moderne Nederlandsch. Paulusse, J. P., en ./, Voorwinden: Taal. Roggeveen, L., en D. G. G. van Ringelestein: Spreken — spellen — schrijven — stellen. Rijpma, E.: Beknopte Ned. spraakkunst. Rijpma, E., en F. G. Schuringa: Nederlandse spraakkunst. Rijpma, E., en F. G. Schuringa: Nieuwe stijloefeningen ten dienste van inrichtingen voor hoger, middelbaar en voortgezet l.o. Tazelaar, P., S. J. Matthijsse en F. Evers: Eerst duidelijk.... dan snel. Tigchelaar, J., en A. de Vries: Ons mooie Nederlands. Tinbergen, D. C., en H. d’Angremond: Nederlandse spraakkunst. Uittenbogaard, W., en J. Uittenbogaard: Werkboek voor u.l.o. Dl. 2. Veenkamp, J. H.: Dieseldictees. Veenkamp, J. H.: Dieseloefeningen. Veenkamp, J. H.: Dit moet ik kunnen. V erachtert, E.: Neem me mee en. . . . spreek beschaafd. Vries, A. de: Ons mooie Nederlands. Vrieze, E.: Het nieuwe taalboek v. de 1. s. Vrieze, E.: Nieuw taalboek voor de Christelijke school. Vrieze, E.: Steloefeningen voor de l.s. Vrieze, E.: Taalboek voor de lagere school. Vrieze, E., en J. Nauta: Taalwerkschrift. Vrieze, E., en J. Nauta: Werkschrift voor stijl- en stelonderwijs. Vrieze, E., en W. H. Waanders: Taalboek ten dienste van scholen, die voorbereiden v. het uitgebreid lager, het middelbaar en het gymnasiaal onderwijs. Willering, G. J.: Nieuwe taalcursus voor de l.s. Wolters, M. F. J., en G. H. Koudijs: Nederlandse taal. Zie ook Briefstellen. Leerboeken voor buitenlanders. Rijkee, W Dutch in a month. Rijkee, W.: Hollandisch in einem Monat. Spelling. Apeldoorn, C. G. L., en P. J. N. van Doorne: De spellingsregels en hun toepassing. Woordenboeken. Brouwers, L.: Het juiste woord. Dale, [ƒ. H.] van: Handwoordenboek der Nederlandse taal. Date, f J. H.\ van: Nieuw groot woordenboek der Ned. taal. Dale, J. H. van: Zakwoordenboekje der Nederlandse taal. Meijers, J. A.: Kies uw woord. Verschueren, J.: Modem woordenboek. Woordenboek der Ned. taal. Nederveen, G. van: De toepassing van kunststoffen in de papierindustrie. Delft, Vezelinstituut T.N.O. (Mijnbouwstr. 16a). Mei. 21 X 15. 16 blz. Geïll. [V. I.-pamfletten. No. 23).