Pannenborg, W. A., Zie Heymans, G. Panopticum-avontuur, Het, Afman, K. Panoramaboek, Marée, P.

Pantheon, Klassiek letterkundig. Zutphen, W. J. Thieme & Cie. 125. P. Langendijk: De spiegel der vaderlandsche kooplieden.

Pantserkrant, De, Braak, M. ter: Verzameld werk. Dl. 2. Pantsertrein no. 13, Multon, E.

Pantuns. Vertaald en ingeleid door W. A, Braasem, [Vignetten van Gerard van der Voort naar een oud Balisch palmbladhandschrift van het eiland Lombok „Darmo Lelangon” verlucht door Nengah Gria Mend'ara, de priester]. Djakarta, De Moderne Boekhandel Indonesië. [Amst., De Spieghel]. Juli. 13 3 X 12 5 . 109 blz. fl. 3.90

Paoli, Ugo Enrico: Vita Romana. Het leven in het oude Rome. [Vita Romana]. Vert. uit het Italiaans van G. A. J. Emonds [onder supervisie van Jac. Storms. Met voorw. van F. J. de Waele]. Amst., Lieverlee. Aug. 22 5 X 15 5 . XIX, 450 blz., 104 blz. ill. Geb. fl. 13.90

Intekenprijs tot 16 Aug. 1950 geb. fl. 11.50.

Papashvily, George en Helen [Papashvily] :Waar alles mogelijk is. [Anything can happen. Vertaling Cor Jongens. Stofomslag en ill. F. Stapel]. ’s-Gravenh., Servire. Juli. 22 X 14. 232 blz. Geb.

fl. 4.90

Papashvily, Helen, Zie Papashvily, G.

Papen, Franz von, Zie Moyzisch, L, C.

Papier.

Pels, C., F. H. W. Friederich en P. D. van der Wal: Het papier, Voorn, H.: De uitvinding van het papier.

Zie ook Kunststoffen.

Papierarbeid. Breda, A. van: Plezier met papier. Leeuw, A. de: Aesthetische vorming. Nap, D.: Knippen en vouwen met papier. Nap, D.: Plakken en knippen met glacé papier.

Papieren harten, Plot, J.

Papiernijverheid, Zie Koninklijke Nederlandsche Papierfabriek Maastricht.

Papperlapap, Peeters, M.

Papyrologica Lugduno-Batava, Edidit Institutum papyrologicum universitatis Lugduno-Batavae. Moderantibus M. David, B. A. van Groningen, J. C. van Oven en E. P. Wegener. Leiden, E. J. Brill.

6. A Family-archive from Tebtunis.

Papyrologie: Family-arehive, A, from Tebtunis.

Parabelen, Zie Gelijkenissen.

Paraphrase Heilige Schrift. Franeker, T. Wever. Zie Kroeze, J. H. ■—• Meester, J. — Tom, W.

Parapsychologie.

Heyn, F. A., en J. J. Mulckhuyse: Vorderingen en problemen van de parapsychologie.

Tolsma, F. J.: De parapsychologie.

Zie ook Aardstralen — Astrologie — Magnetisme, Dierlijk — Opstanding van Jezus Christus — Wichelroede. Parasieten, De, Marnier, D. du.

Pare, Jean du [pseudoniem van Willem Putman]: Mevrouw Pi-