waterdichte en een gedraineerde silo. With a summary: Comparative experiments on silagemakimg in a watertight and in a drained silo. [Uitgeg. door het] Rijkslandbouwproefstation Hoorn. ’s-Gravenh., Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf. Dec. 24 X 17. 16 , blz. [Verslagen van landbouwkundige onderzoekingen. No. 57.11], fl. 0.80

“Dijkstra, N. D.: Vergelijkende voederproef met A.I.V.-zuursilage geneutraliseerd met bieten of met basen. With a summary: A comparative feeding trial with A.I.V.-acid-silage neutralized by mangolds or by bases. [Uitgeg. door het] Rijkslandbouwproefstation Hoorn. ’s-Gravenh., Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf. 1950. 24 s X 17 5 . 30 blz. [Verslagen van landbouwkundige onderzoekingen. No. 57.1]. fl. 1.— Zie ook Dammers, J. Dijkstra, R., Zie Belijdeniscatechisatie. Dijkstra, Roel: De zilveren vleugel. (Verkenner), fl. 0.85. — In prijs verhoogd: fl. 0.95 Dijkstra, Sjouke Pieter: De invloed van kalkammonsalpeter op de bladopbrengst en het alkaloïdengehalte van datura stramonium var. inermis. Proefschrift Rijksunivers. Groningen. Gron., J. B. Wolters. 1950. 24 X 16. 86 blz. Niet in de handel Dijkstra, S. R.: Natuurkunde. 2e, herz. dr. Gron., J. B. Wolters. Mei 19 5 X 12 5 . 121 blz. Geïll. [Handleiding bij het lager land- en tuinbouwonderwijs. Onder red. van J. Kok, J. Huisman en A. S. Planting], fl. 1.60 Zie ook Scheikunde. Dynastieën, Zie Phoenix-motief.

Ebbenhorst—Tengbergen, M. E. van, Zie Kinderen van één Vader — Nacht, Stille. Ebe, Schieker— , Zie Schieker—Ebe. Eberhard, Wolfram: Das Toba-Reich Nordchinas. (Brill). Geb. fl. 18.—. In prijs verhoogd: geb. fl. 25.— Eberhart, Mignon G.: Het huis van de andere vrouw. (Schoonderbeek). fl. 3.25. — In prijs verhoogd: fl. 3.50

Eberhart, Mignon G.: Meineed uit liefde? [A witness for my love]. Uit het Amerikaans vertaald door G. Kroon - Bakker. Laren, A. G. Schoonderbeek. Aug. 20 X 15. 208 blz. [Raven-reeks]. fl. 3.50 Eccles, John: Hark! Harry, hark! Heemstede, De Toorts. Aug. 26 X 18. 1 blz. [Toortsbladen. Oude vocale muziek voor hedendaags gebruik gereedgemaakt door Gerrit Vellekoop. Serie A. No. 9] fl. 0.20

Ecclesia docens. Pauselijke documenten voor onze tijd. Hilversum, Gooi & Sticht. Zie Pius XII.

Echiniden: Ubisch, L. van: Die Entwicklung der Echiniden.

Echo der liefde, Beversluis, M.

Eek, D. van, Zie Greef, E. de. Eckehart, Meester. — Een keur uit zijn werken. Uit het Middelhoogduits vert. en toegelicht door W. G. Reddingius. Amst., De Arbeiderspers. Mrt. 19 X 12. 231 blz. [Scriptorium. Een reeks van eeuwige geschriften. Onder red. van K. F. Proost]. Geb. fl. 5.90 Economie. Botman Sz, J.: Eenvoudige landhuishoudkunde. Camps, M. E. H.: De bijdrage van de Westeuropese landbouw in de strijd tegen het dollar-tekort. Frietema, H. J.: Het vraagstuk van de Europese ecnomische integratie en de landbouw. Gootjes, P.: Sociale economie voor handelswetenschappelijke en andere examens.