Nederlandse letterkunde. Binnendijk, D. A. M.: Randschrift. Dichterschap en werkelijkheid. Gijsen, M.: De literatuur in Zuid-Nederland sedert 1830. Hoornik, E.: Toetssteen. Knuvelder, G.: Handboek tot de geschiedenis der Nederlandse letterkunde van de aanvang tot heden. Leeuwen, W. L. M. E. van: Drift en bezinning. Stroman, B.: Overzicht en indrukken. Vree, P. de: Schets der sociale achtergronden van de hedendaagse vlaamse roman. Vries, H. de: Tweede ronde van vers tegen vers. Bloemlezingen. Bertram, A.: Inleiding tot het lezen van gedichten v. de hoogste klassen van gymnasium, lyceum en h.b.s. Brands, A., en R. W. Lieve: Gouden aren. Brandt Corstius, J. C.: De twintigste eeuw in zicht. Dichters van toen en nu. Leopold, L.: Nederlandse schrijvers en schrijfsters. Meer, G. J. van der: Fragmenten. Raaf, K. H. de, en J. J. Griss: Een nieuwe bundel. Rijpma, E.: Bloemlezing uit de Nederlandse letteren. Schepers, L., en A. Verhagen: Proza en poëzie. Stronkhorst, L. H.: De gouden dorpel. Stronkhorst, L. H.: Het stille wonder. Tigchelaar, J., A. Hoevers en A. de Vries: Ons mooie Nederlands. Werumeus: Buning, J. W. F.: Zeven en twintig stokpaarden. Zie ook Eeden, F. W. van — Hallen, E. van der — Hooft, P. C. — Leeuw, A. van der — Leopold, J. H. — Marsman, H. — Middelnederlandse letterkunde — Naeff, T. — Potgieter, E. J. — Rederijkers — Roland Holst, A. — Simons, J. — Timmermans, F. — Vondel, J. van den ■— Wilhelmus, Het. Leerboeken. Apeldoorn, C. G. L., en J. P. Rebel: Nederlandse keur. Bont, H. G. de: Inleiding tot de taalkunst. Jong, A. J. de: Nederlandse letterkunde. Karsemeijer, J„ en M. B. Teipe: Nederlandse letterkunde. Knuvelder, G.: Inleiding tot de Nederlandse letterkunde. Kramer, W.: Literatuur- en stijlstudie. Leeuwen, W. L. M. E. van: Beknopt overzicht van de Nederlandse letterkunde. Leeuwen, W. L. M. E. van, en F. G. A. Stemvers: Epiek en lyriek. Oomes, P.: Nederlandse stemmen. Poelhekke, M. A. P. C.: Woordkunst. Schothorst, W. van: Geschiedenis der Nederlandse letterkunde. Vooys, C. G. N. de, en G. Stuiveling: Historische schets van de Nederlandse letterkunde. Tekstuitgaven. Berghe, J. van den: Dichten en spelen. Costa, I. da: Vijf en twintig jaren. Hooft, P. C.: Baeto oft oorsprong der Hollanderen. Hooft, P. C.: Het epos van den prins. Huijgens, C.: Korenbloemen. Kluchten, Vier excellente. Langendijk, P.: Don Quiohot op de bruiloft van Kamacho. Staring, A. C. W.: Jaromir te Praag. Vondel, J. van den: Gysbreght van Aemstel. Vondel, J. van den: Joseph in Dothan. Vondel, J. van den: Leeuwendalers.