Verzamelde werken. Boutens, P. C.: Verzamelde werken. Braak, M. ter: Verzameld werk. Marsman, H.: Verzameld werk. Multatuli: Volledige werken. Perron, E. du: Verzameld werk. Suchtelen, N. van: Verzamelde werken. Woestijne, K. van de: Verzameld werk. Nederlandse regering te London 1940/1945: Enquêtecommissie regeringsbeleid 1940—1945. Nederlandse stemmen, Oomes, P. Nederlandse taal. Damsteegt, B. C.: In de doolhof van het Nederlands. Heeroma, K.: Oostnederlandse taalproblemen. Kloeke, G. G.: Gezag en norm bij het gebruik van verzorgd Nederlands. Kruisinga, E.: Het Nederlands van nu. Nu nog. Zie ook Dialecten — Namenkunde. Leerboeken. Adrichem, P. J. W. van: De taal van het land. Adrichem, P. J. W. van: Vruchten van eigen bodem. Apeldoorn, C. G. L., en P. J. N. van Doorne: De spellingregels en hun toepassing. Apeldoorn, C., en A. J. de Jong: Onze moedertaal. Apeldoorn, C. G. L., en G. Kruithof: Nederlandse taal. Apeldoorn, C. G. L., en J. P. Rebel; Nederlandse teksten met vragen ter voorbereiding v. het schriftelijk en mondeling muloexamen. Barten, A.: Woord en zin. Belle, J. van: Populair en practisch. Berg, B. van den: Herhalen en uitbreiden. Binsbergen, E. J. van: Tulpen. Blink, T. van den, en J. Eigenhuis: Op zonnige wegen. Blokker, W.: Mijn eigen leesboekjes. Böckling, J. J. C.: De levende taal. Boelmans, H., en A. Posma: Lichtende verten. Boelmans, H., en A. Posma: Spreken, lezen en schrijven. Boer, A. J. de, en B. Brouwer: Nederlandse taal voor het lager nij verheidsonder wij s. Boer, A. 3. de, en H. van de Haar: Taalboek voor u.l.n.o.- en v.m.t.o.-cursussen, machinistenscholen enz. Boer, H. de: En nu.... de post. Boer, P. J. C. de, en J. H. Böse: Practisch en tactisch. Boer, P. J. C. de, en J. Spoelstra: Lezen en schrijven. Booten, J. J., en P. J. C. de Boer: Leerboek der Nederlandse taal en handelscorrespondentie. Brans, M.: Denken en schrijven, Brussee, H. G., en A. L. C. A. van Nijnanten: De regenboog. Brussee — Mantel, K., en H. G. Brussee: Ons vrolijk troepje. Busschere, K. de: Levend Nederlands. Coenen, L. M., en B. van Gestel: Een nieuwe wereld. Cohen, E.: Vorm en inhoud. Dam, G. J. ten, en Chr. Ingenbleek: De beiaard. Deken, D., P. C. J. Reyne en J. B. Ubink: Bloeimaand. Donia, A. E.: De laatste hand. Donia, A. E., en H. A. Wage: De hoeksteen. Donkersloot, [Th. M. J.], en [H.[ van Slooten: Nieuw Nederlands taalboek.