Vrieze, E.: Nieuw taalboek voor de Christelijke school. Vrieze, E.: Steloefeningen voor de Christelijke school. Vrieze, E.: Woord- en zinsontleding. Wansink, J. M.: Goudgele garven. Weiss, A., J. C. Andreae en M. Vlasblom: Levende taal voor jongens. Wennink, C. S.: Nederlandse taal. Westerhuis, J. H.: De ballade. Wildschut, A.: Onze stijlfouten. Willemsen, J. L.: Nederlandse taal. Wolters, M. F. J., en G. H. Koudijs: Nederlandse taal. Wijdeveld, A. H.: 100 invuloefeningen in bloc. Wijdeveld, A. H.: Lessen en oefeningen. Zie ook Briefstellen — Handelscorrespondentie. Nederlands. Woordenboeken. Haeringen, C. B. van: Van Goor’s klein Nederlands woordenboek. Haeringen, C. B. van: Kramers’ Nederlands woordenboek. Koster, P., en F. G. Schuringa: Beknopt verklarend zakwoordenboekje der Nederlandse taal. Woordenboek der Nederlandsche taal. Zakwoordenboek, Van Goor’s Nederlands.

ederlands-Indië contra Japan. Stafwerk in opdracht van wijlen S. H. Spoor, commandant van het leger in Indonesië. Samengesteld dobr de Krijgsgeschiedkundige sectie van het hoofdkwartier van de Generale staf K.N.I.L. ’s-Gravenh., Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf. 24 X 16. [Compl. in 10 dln.j. 1. 1949. [Voorspel. Invloed van de oorlog 1914—1918 op sterkte, samenstelling en bewapening van het Koninklijk NederlandsIndisch leger in de periode 1918—1940], XX, VI, 318 blz., 5 bldn foto’s, 4 uitsl. krtn. Geb. fl. 15.50. 2. 1950. Nederlands-Indië na de overweldiging van Nederland tot het uitbreken van de oorlog met Japan. XI, 292 blz., 2 blz. foto’s, 2 uitsl. krtn. Geb. fl. 15.50.

Nederstigt, H. L., Zie Wat verwacht U van de priester?

Neefs, F. W. E., Zie Straatman, S.

Neen, Jens, W. Neerboschkalender 1952. [Dag-kalender], Neerbosch, Uitgeverij Neerbosch. Nov. 32’ X 24. fl. 1.90 Ex. bestemd voor gratis uitdeling a fl. 1.05.

Neerlandia, Schuil, B., D. L. Daalder en H. de Lange.

Négris, G. de, Zie Siegfried, A.

Nehemia, Boek: Verklaring, Korte, der Heilige Schrift.

Neher, H. V., Zie Progress in cosmic ray physics.

Nelemans, F. A., en W. J. H. Nauta: Nieuwe opvattingen over de werking van het periphere autonome zenuwstelsel. Haarlem, De Erven F. Bohn. Oct. 24 X 15. 18 blz. [Geneeskundige bladen uit kliniek en laboratorium voor de praktijk. Onder red. van C. D. de Langen, A. J. M. Holmer en A. B. F. A. Pondman. 45e reeks. No. 2]. fl. 1.—

Nelemans, Th. G.: Pemphigus vulgaris en dermatitis herpetiformis duhring. Een aetiologisch, histologisch en cytologisch onderzoek. [Proefschrift Rijksunivers. Groningen]. Assen, Van Gorcum & Comp. Juli. 24 X 16. 249 blz., 8 blz. foto’s. [Van Gorcum’s medische bibliotheek. No. 114]. fl. 9.—

Nelleke’s opvoeding. Feenstra, F.

Nemzow, Victor: Het zesde zintuig. [Sjestoje choevstvo]. Vert. door A. Dingelhoff. Tek. van A. v. Bommel. Amst., Wereldbibliotheek.