Hylkema, O. T.: Levende moraal. Jaar, Het, onzes Heren. Kamma, F. C.: Tot in Gods handen. Kluis, A. T. W. de: De grote bevrijding. Kluis, A. T. W. de: Geeft acht. Kooijman, F. M.: Van man tot man. Korff, F. W. A.: J.... en toch is God liefde. Kuijper, G. R.: Kristallijnen vensters. Kuyt, P.: Bedreiging en belofte. Kuijt, P.: Enkeling en gemeenschap. Kuijt, P.: Solidariteit. Leeuwen, G. van: Het blijde waagstuk. Mackintosh, C. H.: Over de bediening van het Woord Gods in de wereld en in de gemeente. Meer, B. van der: Kracht voor elke dag. Meiden, L. H. van der: Wat is bevinding? Mierlo, S. van: Het Goddelijk voornemen. Mierlo, S. van: Wanneer de opstanding en de opname? Miskotte, K. H.: Feest in de voorhof. Munk, K.: Van feest tot feest. Niftrik, G. C. van: Gij mensen. Noordhoff, W. R. M.: Gelovige mensen. Oostra, R.: Het jaar rond op Gods akker. Ouwehand, M. E.: Weerzien van heiligen. Paasbrief. Ridder, T. de: Voetsporen. Roscam Abbing, P. J.: Zelfonderzoek. Schilder, K.: Licht in de rook. Schilder, K.: Om woord en kerk. Selms, A. van: God en de mensen. Sillevis Smitt, J. H.: Bruiloftskinderen of begrafenisgangers. Sillevis Smitt, J. H.: De uitgestoken hand. Sillevis Smitt, J. H.: En toch licht. Sillevis Smitt, J. H.: Open dat luik! Sillevis Smitt, J. H.: Voor Jan en alleman. Sillevis Smitt, J. H.: Vijf minuten vóór appèl. Smith, O. J.: De vijf wereldrijken. Straatsma, A. K.: Ik jaag er naar. Swedenborg, E.: Hemelse verborgenheden. Terlaak Poot, L. D.: Pastoraal boeketje. Toornvliet, G.: De duivel onder ons. Trouw, A.: Laatste dagopeningen. Visser, H. A.: De jonge kerk hoort het oude woord. Wisse, G.: De droefheid naar God en de bekering. Wisse, G.: Het Christelijk lijden. Zie ook Bergrede — Geloofsbelijdenis — Ziek-zijn. Stichtelijke lectuur voor Rooms-Katholieken. Bernard van Clairvaux: Bezinning. Cum clamore valido. Görres, I. F.: De zichtbare kerk. Grossouw, W : Innerlijk leven. Helmer, H.: Geen liatten mannen! Janssens, L.: Liefde en sociaal leven. Knox, R.: Het evangelie voor de lens. Lohuis, G.: Christus ons leven. Lubben, H. J. v. d.: Tot U roepen wij. Manning, [H. E.]: Jesus’ liefde voor de boetvaardigen. Meer de Walcheren, P. van der: Gods uur. Monden, L.: Christendom en offerzin!