MARKTDAGEN

IN EENIGE STEDEN EN PLAATSEN IN NEDERLAND.

Alkmaar , Frijdag. Almelo , Dingsd. en Frijd. Amersfoort, F rijdag. Amsterdam, Maandag, JFoensdag en Frijdag. Arnhem , Dingsd. en Frijd. Bergenopzoom, Dingsdag, Donderdag en Zaturdag. Blokzijl , fF oensdag. Beverwijk , Dingsdag. Bolsward , Donderdag. Bommel , Dingsdag. Breda, Dingsd. en Frijd. Brielle , Maandag, Cuilenburg, Dingsdag. Delft , Donderdag. Deventer, Frijdag. Doesburg , JFoensd. en Zat. Dokkum , JFoensdag. Dordrecht , F rijdag. Drielst, Zaturdag. Edam, Donderd en Zaturd. Elburg , Dingsdag. Enkhuizen, JFoensdag. Franeker, Donderdag. Goes, Dingsdag. Gordijk, JF oensdag. Gorinchem , Maandag. Groningen, Dingsdag en Frijdag. Gouda , Donderdag. Haarlem, Maandag en Donderdag. ’s Hage, Maand, en Frijd. Harderwijk , Zaturdag. Harlingen, JFoensdag en Zaturdag. Heereyeen, Zaturdag. ’s Hertogenbosch , Dingsdag en Frijdag.

Heusden , Dingsdag. Donderdag en Zaturdag. Hilversum, JFoensdag. Hoorn , Dingsd. en Zaturd. Joure, Maandag. Kampen , Maandag. Kuinder, Vrijdag. Leeuwarden, Frijdag. Leijden , JFoensd. en Zat. Lemmer, JFoensdag. Maassluis, Vrijdag. Medemblik , JJy oensdag. Meppel , Donderdag. Middelburg, Donderdag. Monnikendam , JF oensdag. [Vaarden, Donderdag. NTij kerk , Maandag. Nijmegen, 3laandag , Donderdag en Zaturdag. Purmerend , Dingsdag, Rotterdam, Ding Mag en Zaturdag. Schiedam , Frijdag. Schoonhoven, JFoensdag. Sneek , Dingsdag. Steen wijk , Maandag. Tiel, Maandag en Frijd. Tilburg, Zaturdag. Utrecht, Zaturdag. Vlaardingen, JFoensdag. Ylissingen, Dingsdag en F rijdag. W aal w ijk , F rijdag. Woerden, JFoensdag. Zierikzee , Donderdag. Zutphen, Donderdag en Zaturdag. Zwolle, Frijdag.