Marktdagen

IN EENIGE STEDEN EN PLAATSEN IN NEDERLAND. Alkmaar, Vrijdag. Heusden , Dingsdag, Don- Almelo , Dingsd. en Vrijd. derdag en Zaiurdag. Amersfoort, Vrijdag. Hilversum, JVoensdag. Amsterdam, Maandag , Hoorn, Dingsd. au Zaiurd. Woensdag en Vrijdag. Joure, Maandag. Arnhem, Dingsd. en Vrijd. Kampen , Maandag. Bergenopzoom, Dingsdag, Kuinder, Vrijdag. Donderdag en Zaturdag. Leeuwarden , Vrijdag. Blokzijl, /Voensdag. Leijden , JVoensd. en Zat. Beverwijk , Dingsdag. Lemmer , JVoensdag. Bolsward , Donderdag. Maassluis , Vrijdag. Bommel, Dingsdag. Mederablik , Woensdag. Breda, Dingsd. en Vrijd. Meppel , Donderdag Briélle , Maandag. Middelburg , Maandag en Cuilenburg , Dingsdag. Donderdag. üelft , Donderdag. Monnikendam , JV oensdag. Deventer, Vrijdag. Naarden, Donderdag. Doesburg , JVoensd. en Zat. Nijkerk , Maandag. Dokkum , JVoensdag Nijmegep, Maandag , Don- Dordrecht, Vrijdag. derdag en \Zaturdag. Drielst, Zaturdag. Purmerend, Dingsdag. Edam, Donderd. en Zaturd. Rotterdam, Dingsdag en Elburg , Dingsdag. Zaturdag. Enkhuizen , JVoensdag. Schiedam, Vrijdag. Franeker, Donderdag. Schoonhoven, JVoensdag. Goes, Dingsdag. Sneek , Dingsdag. Gordijk, JVoensdag. Steenwijk , Maandag. Gorinchem, Maandag. Tiel, Maandagen. Vrijd. Groningen, Dingsdag en Tilburg, Zaiurdag. Vrijdag. Utrecht, Zaturdag. Gouda , Donderdag. Vlaardingen , JVoensdag. Haarlem, Maandag en Ylissingen, Dingsdag en Donderdag. Vrijdag. ’sHage, Maand, en Vrijd. Waalwijk, Vrijdag. Harderwijk, Zaturdag. Woerden, JVoensdag. Harlingen , JV oensdag en Zierjkzee , Donderdag. Zaturdag. Zutphen, Donderdag en Heereveen, Zaturdag. Zaturdag. ’s Hertogenbosch , Dings- Zwrolle, Vrijdag, dag en Vrijdag.