Tafelmakers ondervonden thans slapte, zoodat in verschillende werkplaatsen de arbeidsduur werd ingekort en bij één patroon zelfs 9 werklieden ontslagen werden. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag en er heerschte werkloosheid.

Schiedam (B). Bedden- en meubelmakers ondervonden geen verlevendiging, doch hadden evenmin over slapte te klagen. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag. Geen werkloosheid.

Sittard (K F). Geen slapte. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag, doch er heerschte geen werkloosheid.

Beeldhouwers (in hout).

Amsterdam (B). Het blijft zeer slap. Men laat aan de gebouwen bijna geen beeldhouwwerk meer verrichten, waarin men van hooger hand voorgaat.

Arnhem (B). De toestand bleef normaal. Evenwicht tusschen vraag en aanbod van werkkrachten. Geen werkloosheid.

Dordrecht (B). De toestand bleef stationnair. Er was vraag noch aanbod van werkkrachten. Geen werkloosheid.

Groningen (B). Tengevolge van het seizoen en de heerschende crisis hield de slapte onverminderd aan. Het aanbod van werkkrachten was even groot als in September en overtrof de vraag. Er waren een paar werkloozen.

's-Hertogenbosch (B). De toestand voor beeldhouwers en ornamentwerkers bleef normaal. Vraag noch aanbod van werkkrachten, evenmin als in September. Geen werkloosheid.

Rotterdam (Mh). De slapte duurde voort. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag, doch, voor zoover bekend, waren er geen werkloozen. De langdurige slapte in het bedrijf heeft de meeste beeldhouwers naar andere middelen van bestaan doen omzien.

Kistenmakers.

Dordrecht (B). Behalve bij één patroon, waar druk werk was, heerschte er nog voortdurend slapte. Geen bepaalde gevolgen voor de werklieden. Vraag en aanbod van werkkrachten kwamen niet voor en er heerschte geen werkloosheid.

Gouda (B). De verlevendiging hield aan (verzending van kaas). Evenwicht tusschen vraag en aanbod van werkkrachten.

Rotterdam (Mh). Geen slapte. De werkzaamheden namen toe, hetgeen gepaard ging met verlenging van den arbeidsduur met 1 uur per dag, terwijl in één onderneming 2 werklieden werden aangenomen. Evenwicht tusschen vraag en aanbod van werkkrachten en geen werkloosheid.

Schiedam (B). Noch slapte, noch verlevendiging. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag. Geen werkloosheid.

Kuipers.

Amsterdam (Mh). Er werd regelmatig gewerkt, doch de vooruitzichten waren, in verband met het duurder worden van de grondstoffen, niet gunstig.

Arnhem (B). De toestand bleef normaal. Vraag en aanbod van werkkrachten wogen tegen elkander op. Geen werkloosheid.

Dordrecht (B). Er heerschte slapte; bij één patroon werden drie tijdelijke werkkrachten ontslagen. Vraag en aanbod van werkkrachten kwamen niet voor en werkloosheid heerschte er niet.

Kampen (B). Bepaalde slapte heerschte er niet, doch druk was het evenmin. Evenwicht tusschen vraag en aanbod van werkkrachten. Geen werkloosheid.

Rotterdam (Mh). Zoowel in de vetkuiperij als in de nat- en droogkuiperij bleef voldoende werk. Vrijwel evenwicht tusschen vraag en aanbod van werkkrachten. Geen werkloosheid.

Schiedam (B). Geen verlevendiging. Bij enkele patroons viel slapte te constateeren. Het aanbod van werkkrachten overtrof de vraag. Geen werkloosheid.