bladzijde Tijdschriften (Overzicht van)

Internationaal International Federation for Housing and Town Planning, (Provisional Committee) News Sheet 34

Engeland Journal of the Town Planning Institute 59

Uitbreidingsplan The Manchester City Plan (Journal of the Town Planning Institute) 59

Wederopbouw Intergeallieerde commissie voor ruimtelijke ordening en wederopbouw 33

Woningbouw Fabriekmatige productie van woningen in Rusland 33 Fabriekmatige productie van woningen in de Vereenigde Staten 33 Woningbouw 33

Woningdistributie Herverdeeling van woonruimte in Engeland 58

Woning voorziening Nieuws uit Engeland (artikel Drs. H. van der Weyde) 17. 30

b. Internationaal en volgens de landen

Internationaal Internationale Federatie 33 Intergeallieerde commissie voor ruimtelijke ordening en : wederopbouw Internationale Tentoonstelling inzake volkshuisvesting 33

Engeland Nieuws uit Engeland (artikel Drs. H. van der Weyde) 17. 30. 41 Herverdeeling van woonruimte 58

Rusland

Fabriekmatige productie van woningen 33

Vereenigde Staten *

Fabriekmatige productie van woningen 33 Woningbouw 33

bladzijde

111. Alfabetisch register der schrijvers van artikelen

Bakker Schut. Dr. Ir. F. De bevrijding en de ruimtelijke ordening 14

Bakker Schut. Ir. P. Herrijzend Nederland 3

Balkenstein, Mr. G. J. De regeling van het gebruik van den bestaanden woningvoorraad in verband met den woningnood ... 39

Beusekom, Dr. Ir. H. G., van Een nieuw begin 10

Hubregtse, Mej. P. H. De exploitatie van noodwoningen 49

Jonge van Ellemeet, Jhr. M. J. 1., de Aan de leden van het Nederlandsch Instituut voor Volkshuisvesting en Stedebouw 2

Meurs, Ir. P. K„ van Het bodemgebruik bij open of gesloten, lage of hooge bebouwing 50

Meyerink, Ir. H. Noodwoningen 25

Moubis, Ir. F. B. J. M. In Memoriam Ir. ]. M. A. Zoetmulder 3 Oijen, H. J. H., van

Aspecten van de voorziening in de behoefte aan woonruimte 37

Rikkert, A. J. A. RijkswoningsCatistiek 27

Ringers, Dr. Ir. J. A. De wil tot herstel bleef leven 1

Vink, Mr. J. De geldende wetgeving op( het gebied van volkshuisvesting en stedebouw 8

Weijde, Drs. H., van der Nieuws uit Engeland 17, 30, 41

Hoe groot is de woningnood ? 21 Een dienst voor socialen woningbouw in Drenthe ... 46

De huisvestingi van groote gezinnen te Leiden 56 De kosten van 'den bou'wgrond voor arbeiderswoningen 57