„ste twee studiejaren gesplitst in een burgerlijk bouwkundige en een water- en spoorwegbouwkundige afdeeling".

c. Aan het eerste lid van artikel 19 wordt een tweede volzin toegevoegd, luidende:

„De directeur deelt, voor het opmaken van de lijst der leerlingen van de tweede klasse van den bouwkundigen cursus ,,in de vergadering mede welke der twee in het tweede lid „van artikel 15 bedoelde afdeelingen die leerlingen bij de bevordering wenschen te volgen".

d. In het derde lid van artikel 19 wordt tusschen den eersten en den laatsten volzin een nieuwe volzin ingelascht, luidende:

„Ten aanzien van de leerlingen der tweede klasse van den „bouwkundigen cursus, die niet bevorderd zijn naar de door „hen gekozen afdeeling der derde klasse, wordt nagegaan of „zij voor bevordering naar de andere afdeeling in aanmerking „komen".

Ten tweede: Tot splitsing van den bouwkundigen cursus in afdeelingen als bedoeld in artikel 1 onder b van dit besluit wordt bij de openbare scholen van technisch onderwijs overgegaan: in de derde klasse bij den aanvang van het schooljaar 1921/1922 en in de vierde klasse bij den aanvang van het schooljaar 1922/1923.

Ten derde: Leerlingen van den bouwkundigen cursus die in 1922 niet geslaagd zijn in het eindexamen bedoeld in het 6de lid van artikel 19 van het in den aanhef van artikel 1 van dit besluit aangehaald reglement hebben gedurende het schooljaar 1922/1923 aanspraak op hetzelfde onderwijs als door hen in het daaraan voorafgaand schooljaar is genoten. Aan het einde van het schooljaar 1922/1923 worden zij in de gelegenheid gesteld om het eindexamen af te leggen op denzelfden voet als in het jaar 1922.

Afschrift enz.