ü3'ten December i8i3, niette zijn gereïntroduceerd, en overzulkï te blijven afgeschaft en vernietigd.

2. De Gecommitteerden- tot de zaken van den burgerleken stand, zullen aan de aan te stellene Regulateurs, over de invordering dezer belasting, ten spoedigste, ter hand stellen behoorlijke door hen geteekende lijsten , vas alle de sterfgevallen , waarvan aan den gemelden burgerlijken stand, sedert den ianuarij dezes jaais, de aangeving is gedaan , voorzien met ecne luiste opgave, zoo van de namen der overledenen en den dag van liet overlijden, als van de wijk en het nummer van het huis, waarin het sterfgeval is voorgevallen, en voorts gehouden zijn, bij vervolg, uiterlijk op denderden dag van iedere week, zoodanige lijsten der sterfgevallen in de laatst voorgaande week, aan de gemelde Regulateurs te doen toekomen.

Wordende, door deze bepaling, het gestatuëerde bij art 24 en bij het Uveede lid van art, 25 der ordonnantie van den 4del' °c" tober i8o5, verklaard te zijn vervallen.

3 Onder de schulden des Boedels, welke, volgens art. der Ordonnantie van den 4den October i8o5, tot het begrooten van het saldo of zuiver bedragen der nalatenschap mogen algetrokken worden, zullen niet begrepen zijn cemge betalingen voorkerkdiensten, noch ook eenige bepaalde sommen, bij testament aata executeuren toegelegd, of wel door dezelve voor executeur-

loon in rekening gebragt. w™» Wkhrie-

4. De tauxatiën van onroerende goederen , hjpothetkbrie

ven, kustingen en verzegelingen, vermeld bg art. 3o der rdonnantie ya« den 4den October i8o5, zullen moeten geschieden door beëedigde tauxateurs , daartoe door Onzen Commissaris-Generaal tot de zaken der Financiën te benoemen op eene instructie, door Ons voor dezelven op heden gearresteerd.

V), waarde der effecten zal moeten berekend worden naar de „riiscourant, die daarvan wekelijks , op iederen woensdag m de Nederlandsclie Staats-Courant, op pisbliek gezag, beieid is, « zal worden geplaatst; zullende voor ieder sterfgeval de laatst Zór den da, van het overlijden uitgegevene prijscourant tot „rondslag Atr berekening worden genomen ,zoo aogtans, de sterfgevallen op den dag der vaststelling van de prijscourant voorvallende diezelfde prijscourant zal worden opgevolgd.

De waarde der tienden berekend worden tegen den penning 25 , na eene tienjarige doorsnijding van hetgene dezelv , ip laatste 10 jaren, zuiver hebben opgebragt.

" 5 Nevens den staat van het saldo eeuer nalatenschap, zul

overgelegd moeten worden de daarbij gerequireerde documenten

en bewijzen van eigendom, allen behoorlijk geregistreerd,

Vol ge de bestaande Wet,