20. Alle ck' posten, zoo van den ontvang als Van die uitgave der rekeningen, zullen, met behoorlijke befcheiden bewezen, moeten worden, gelijk ook alle de posten der declaraties gullen zijn gespecificeerd i en zoo veel de aard der zaak toelaat, bewezen.

Geringe posten, of de zoodanke, die -voor geene volledige Verificatie vatbaar zijn, zuilen echter op affirmatien kunnen worden aangenomen.

21. De Kamer zal geene traktementen, pensioenen of gratificatiën , noch ook eenige remissie van gratie passeren, ten zij dezelve door Ons verleend en bepaald zijn,

Zij zal echter remissie van regten mogen passereD , voor zoo verre de bepalingen van eenig kontrakt van verpachting, aanneming of leverancieaanspraak op dezelve geven, en welke dien ten gevolge door eenig ministerieel of andere departementen Van algemeene administratie mogt zijn verleend, mits zich exactelijk gedragende naar de restriktien, welke eventueel te dezen opzigte door Ons xnogten worden gemaakt, zoo ten

aanzien van ae gevallen waarin, als van de som, tot welke de remissie van regten, zonder Onze speciale autorisatie, door de respective ministeriële of andere departementen van algemeene administrat.e, zal kunnen worden toegestaan.

22. Indien bij de Rekenkamer eenige bedenkingen, van welken aard ook, op de declaratien, ordonnantiën en rekeningen mogt vallen, zal dezelve aan het ministerieel of ander departement van algemeene administratie, alwaar de zaak behoort , worden mede gedeeld, ten einde hetzelve, of wel de belanghebbende naar gelegenheid der zaak, in derzelver belang worden gehoord en in Paat gefield de bedenking op te losfen, of tegenbedenkingen te maken.

2^. De Algemeene Rekenkamer zal aan de comptabelen en rendanten, welke zullen worden bevonden te zijn quitte of in coorjehot, de noodige decharge doen toekomen.

De lloten van rekening waarbij de rendanten fchuldig blijven , zullen, ter regelmatige invordering aan het departement Van linanciën, worden ingezonden, en daarvan tevens kennis gegeven aan het ministerieel of ander departement van algemeene administratie, tot weli vak de comptabele of rendant behoorde.

2ï. De Kamer is bevoegd, om, op verzoek van de belang-