kwantiteit, fustagie , naam van tien afzender en van de geconsigneerde , mitsgaders de w»ie plaats der desliiiatie, waarvan aan hen een bewijs zal worden afgegeten.

Schippers, hier in nalatig blijvende, zullen verbeuren eene boete van een honderd guldens.

5i. De schepen den Rijn afkomende, en buskruid aan boord hebbende, zullen gehouden zijn boven Arnhem, f'ite boven Nijmegen en de Maze afkomende, boven Grave , het anker te laten vallen , op zoodanige plaats of hoogte , a s door liet plaatfen van een kennelijk teeken, op den afstand van ten. ïninste een kwartier uurs van die steden zal worden aangewezen • zoodanige teekens voorbij varende, alvorens consent te hebben bekomen, zullende schippers telkens verbeureu honderd guldens.

32. De schippers hunne schepen boven een der Voornoemde steden, in voege voorsz. geankerd hebbende, zuilen zich met hunne aangifte bij den ontvanger der convoi en en licenten vervoegen, welke, met over ei; van die gten of genen, welke friet de plaatselijke po) e'e en militaire kommandement zijn belast, de noodige orders zal Stellen op het afvaren van het schip, of de lossing ter (plaatse waar hetzelve is liggende, van het aan boord zijnde buskruid, en voorts op gelijke wijze„ doorvoornoemde gezamenlijke autoriteiten, de roodige orders worden gesteld op den opslag in 's lands magazijnen van het voornoemde buskruid, olie deszelfs verdere verzending, ingevolge de bepalingen op het vervoeren i van buskruid en andere brandbare stoffen, voor 's lands rekening, hierna bij art. '6 en volgende Vastgesteld- — Bijaldien mindere precautie voldoende mogtworden gerekend, zal de autorisatie van den Gouverneur der Provincie , of Van het Landschap vooraf moeten worden gevraagd en bekomen.

5Ü. Alle buskruid, het welk, hetzij van de landzijde, het ».;j langs de rivieren of uit zeé, onder eenevalsche embailagieoi benaming mogt worden ingevoerd, zal niet alleen worden geconfisqueerd, maar de afzender bovendien vervallen in eene poete van duizend gnldens.

De schipper of voerman, aan wien kan bewezen worden, dat hij met den afzender ten voorsz. einde mogt hebben gecolludterd, of van de verzending, onder eene valsche benaming»

A 5