Bij endossement zal hebben overgedragen, mitt van zoodanig endossement daarop in propria forma büjke; en zal overigens omtrent het stellen dezer kwitantien worden geobserveerd de voorschriften, welke omtrent het teekenen van kwitantien van ordonnantiën van betaling of andere verrekenbare stukken gegeven zijn.

Art. ig.

De ontvangers-generaal zullen alvorens de schuldbekentenissen aan de belanghebbenden aftegeven, de datum en plaats der uitgifte, zoo wel in de strook ais op de schu dbekentenistcn noteren, de schuldbekentenissen onderteekenen, en vervolgens de strook van dezelve afscheiden en onder zich houden.

Art. 20.

De ontvangers-generaal zullen de door hun ingetrokken wordende duplikaat - lijsten en borderellen successivelijk met een. rood-aarden streep doorkruisen en onbruikbaar maken, en vervolgens bij het mandaat voegen; zij zullen, wanneer dezelve alle zullen zijn ingetrokken , die aan het mandaat hechten, ten einde bij de commissie te strekken tot justificatie van de door hun gedane uitgifte, en omme deswege te worden gedechargeerd; zullende, zonder overlegging dezer dupiikaat-lijsten of borderellen, alware het mandaat ook anders behoorlijk Voor voklaan geteekend, de gedane uitgaaf niet aan hun worden gevalideerd.

Art. 31.

Te eelijker tijd met de inzending der geacquitteerde mandaten en van de daaraan gehechte dupiikaat-lijsten en borderellen, zullen de ontvangers - generaal mede aan de commissie doen toekomen de stroken die door hun zijn afgesneden van de schuldbekentenissen, wolke tot voldoening van ieder maudaat gestrekt hebben.

Art. 23.

De verwisseling door de commissie dadelijk te effectueren , zal mede geschieden volgens de voig-rorde der ingekomen stukken voor zoo veel die in behoorlijke orde zullen bevonden worden , en zullen dc belanghebbenden daartoe bij aflixic aan bet lo-