Wanneer er een geschikt entrepot en ruimte genoeg in hetzelve is om de zeep te bergen , zal cle acliuin sti atie de bevoegdheid, hebben om van de belanghebbenden die verkiezen hunne goedeien opteleggen in partikuliere pakhuizen, welke krachtens art. 5o tot een extraordinair entrep t geadmitteerd worden, de li el ft der huur als van het. entrepot ten principale te vorderen. doch antferzins, zonder eenige huur te rekenen, alleenlijk voor het toevoorzigt vermogen te declareren.

Wijders zal'er rene matige, door de Generale Directie almede te bepalène, belooning mogen worden gevorderd vóór het openen "en sluiten des entrepots., hetwelk zoo dikwijls zal moeten geschieden, als de belanghebbende dit tegen betaling van deze remuncratie za! vorderen, gelijk omgekeerd liij verpligt zal wezen zoo dikwijls visie te geven van de in het entrepot onder zijne bijzondere bewaring gestelde zeep, als de opziener des entrepots, of dezes superieure ambtenaren, zulks zullen noodig oordeelen, doch zonder betaling vau remuneratie.

Betrekkelijk het naar welgevallen des belanghebbenden openen en sluiten der partikuliere pakhuizen, welke tot extraordinaire entrepóts geconstitueerd zijn, is het aan den Koning voorbehouden om reglementaire bepalingen daartcstellen, in verband met de lokale omstandigheden en de belangen van handel en administratie.

Art. 55.

Aflevering uit het entrepot en afschrijving.

De belanghebbende zal op vijfderlei wijzen deszelfs zeep uit het entrepót kunnen ligten of aan anderen doen overgaan , te weten:

a. Door middel van overdragt op een ander, zoneter vervoering.

b. Door middel van overdragt op een ander met vervoering, of door middel van uitllag aan zich zeiven.

C. Door verplaatsing van het eene entrepót naar het andere , het zij voor eigene rekening, het zij voor die van eencu nieuwen eigenaar of cousignataris.

d. Door