uit het entrepot kunnen ligten, of aan anderen doen overgaan , te weten:

a. Door middel vsn overdragt op een ander, zonder vcr-i voering;

h. Door middel van overdragt op een ander, met ver voering, of door middel van uitslag aan zich zelve;

é. Door verplaatsing van het cene eutrepót naar het andere, het zij voor eigene rekening, het zij voor die van eenen nieuwen eigenaar of consignataris;

d. Door verkoop en aflevering aan partikulieren , en

e. Door uitslag voor negotie naar huiten 's lands.

Geene overdragt of aflevering zal vermogen plaats te hebben dan op schriftelijke, bij den ontvanger ter plaatse van het eutrepót geviseerde aanvrage van den persoon , ten\ wiens name de wijnen in het register des entrepots geboekt zijn, tevens opgevende den dag van het inbrengen., de kwantiteit, kwaliteiten fustagie, mitsgaders de folio der rekening en het nummer der bergplaats.

De aanvrage niet door den belanghebbenden in persoon , noch door een van deszclfs bekende huisgenooten of bedienden aan het entrepot gebragt wordtende, zal de opziener gehouden wezen de aanvrage ten kantore des belanghebbenden of van zijnen procuratiehouder binnen de gemeente , tegen betaling eeuer belooning, gelijk staande met die der opening des entrepots, te doen verifiëren.

Geeue overschrijving noch aflevering zal kunnen bewerkstelligd worden , dan na de afbetaling van alle <le kosten, voor rekening der overschrijvers of afleveraars bij het entrepot gevallen.

Art. 34,

Overschrijving zonder vervoering.

Om de overschrijving van eenige geëntreposeerde wijn ten nanté' van een ander te verkrijgen, zal de belanghebbende bij de aanvrage , in het voorgaande artikel verweid t moeten uitdrukken deu naam, de woonplaats, het

be-