Onder beneficie van voorschreven register wordt aan de branders welke vcrpligt zijn hetzelve te houden, toegestaan , om bij de aangifte van eene bepaalde hoeveelheid bakken welke zij voor eene distilatie willen beslaan, alle hunne bakken successief volgens de doorgaande numero s te gebruiken, mits daarvan melding in de de^'aratie makende; rullende de opgave van het getal en de ruimte der bakken, welke zij voor eene distilatie beslaan willen, voor den maatstaf' van den aanslag worden genomen, onverminderd de vermeerdering welke uit het vermelde stoken, of het gebruik van meerdere bakken zoude voortvloeijen, overeenkomstig d* bepaling der tweede § van artikel 26'.

Art. 2g.

Clandestien of verleerd gebruik van leslagbalkeft en ketels.

De branders der drie eerste klassen, welke bevonden zouden mogen worden andere bakken of ketels te gebruiken , dan zij aangegeven hebben, of losse kransen, zonder aangifte, te hebben gebruikt; drsgelijks de distilateurs ofi branders van de vierde klasse, welke andere ketels bezigen, dan door hun gedeclareerd zijn, zullen deswege als fraudateurs worden gestraft.

Dezelfde straf zal geïncurreerd worden door alle de zoodanige der branders van de drie eerste klassen, welke zouden mogen stoken zonder aangifte en buiten voorweten der administratie.

Laatstelijk zullen de genen welke, zonder de bij de wet gevorderde aangifte gedaan, zich met het clandestien stuken, overhalen of distileren van sterke dranken bezig houden, gestraft worden overeenkomstig de bepalingen der algemeen» Wet.

Art, 3o.

Ontdekking van beslag daar, waar hetzelve niet is aangegeven.

Onder de termen van het clandestien stoken zal gerangschikt worden het overal elders, daa in de daartoe

aiuir