'dezelfde gemeente, en niet, dan wanneer deszelfs elders gevestigde handel of handels-betrekkingen hiertoe voldoende

aanleiding geven.

Even als bij het voorgaande artikel, zal zulks voor geene kleinere hoeveelheden gevraagd kunnen worden, dan van acht tonnen, dat is 51 okshoofd,of 12,4a hectoliters en daarboven, gebottelde bieren naar advenant.

De eigenaar, consignataris of nieuwe verkrijger der bieren , Welke dezelve elders in een lands pakhuis wenscht geëntreposeerd te zien, zal gehouden wezen deswege de gewone schriftelijke aangifte te doen bij den ontvanger , ter plaatse alwaar het tweede of volgende entrepot gelegen is, en aldaar de vereischte zekerheid te stellen.

De ontvanger, deze bekomen hebbende, zal het consent afgeven, —— in navolging van het gestipuleerde bij art. 27 een duplikaat van dien, door den Directeur der provincie, aan zijnen ambtgenoot ter plaatse der allevering doen geworden, en een dubbel der aangifte ter hand stellen aan den opziener Van het in zijne gemeente geëtablisseerde en voor de nieuwe nederlage bestemde entrepot, even als zulks voor den invoer uit zee bij art. 28 is voorgeschreven.

Gemunieerd van het consent en van de aanvrage, krachtens art. 33, door den eersten houder en tegenwoordigen aileveraar der bieren bij het primitive entrepot inteleveren, zal de verkrijger of kooper van dusdanige bieren de aflevering van dién aldaar, kuneen vorderen, en deze door den opziener bewerkstelligd worden, behoudens de verificatie der aanvrage, in evengemeld 35ste artikel vastgesteld, en het door den opziener des entrepots bekomen'van bewijs zijnes ontvangers , dat bij het nieuwe entrepot dan alle de formaliteiten van

-zekerheid voldaan is.

Het recu der nederlage, door hem , ten gevolge der bepaling van art. 3i, uitgereikt, zal te dezer gelegenheid, behoorlijk gekwiteerd, aan hem moeten worden terug gegeven.

De vervoering zal plaats moeten hebben onder geleide van het hier boven vermelde en door den zoo evengenoemden opziener des ouden entrepots in dorso afgeteekende consentbiljet, en binnen den tijd, door hem hij de aflevering of atscheping daartop opliet biljet te stellen; en zullen, bij het arrivement, omtrent de nadere^of nieuwe nederlage , alle de formaliteiten geobserveerd moeten worden , die, ten aanzien der primitive, bij deze wet zijn voorgeschreven.

|jü geval de vervoering zoude mogen plaats hebben om er