toczigt van de vereisclite wacht, zal door de ambtenaren gcresilicerd kunnen worden van de borgstelling^ mits zulks uitgedrukt worde op de biljetten.

Art. 57.

Aflevering aan particulieren.

De azijnen, limoensap, cider of poirée afgeleverd wordende aan partikuheren, mitsgaders dat geen, waarvan bij den uitslag de termijnen geëxpireerd zijn, en het geen dus niet vallen kan in de gunstige termen van bet laatstvoorgaande artikel , en eindelijk dat gedeelte der nedcrlage, hetwelk in te geringe hoeveelheid afgeleverd wordt , om crediet voor den impost te kunnen erlangen, zal, ten einde uit hel entrepot te kunnen worden afgeleverd , alvorens behoorlijk moeten worden verïmpost ten kantore van den ontvanger > in wiens gemeente het entrepot gelegen is.

De verïmposting zal moeten plaats hebben op den voet van dien, omschreven in het 21ste artikel, en de daarvan te verleenene kwitantie nevens het recu des entrepöseurs, art. 51 vermeld , de aanvrage moeten vergezellen, ten einde de kwitantie den belanghebbenden zoude kunnen worden terug gegeven, afgeteekend door den opziener des entrepöts, en deze het recu, gekwiteerd door den gedebiteer— den, tot zijne verantwoording , bij de aanvrage zoude kunnen bewaren.

Geene verïmposting van gecntrepo.ieerde azijnen, limoensar), cider of poirée, zullen adu issibel zijn beneden de vier okshoofden, of 9,01 hectoliters, tenzij wanneer zulks bet restant eener partij zoude mogen uitmaken; gebottelde dranken naar advenant.

Art. 58.

Uitslag naar buiten 'slancls.

Om consent tot den uitslag naar buiten 'slands te verkrijgen ; zal de belanghebbende handelaar zich moeten vervoegen bij den ontvanger ter plaatse des entrepots en aidaar of het bedrag van den eventueel verschuldigden impost consigneren f of deswege zekerheid stellen.

Hieraan voldaan en liet vereisclite consent en dubbel van dien, op den yoet van de wet op den uitvoer verkregen ' J 'B 5 «eb-