deswege, de concert met de Generale Directie der Indirecte JB lastingen, zoodanig rentegevend bewijs legen den intrest van vijf pro cent zal uitgeven, als door den Koning nader zal worden bepaald.

Art. 28.

Cautien in onroerende goedersn.

De cautien in onroerende goederen zullen zich mede verdeden in twee deelen : ...

Tot h. t eerste deel zullen behooren de cautien m gebouwde of ongebouwde eigendommen, ten aanzien van wolke zal moeten worden in acht genomen:

a. Dat de goederen of eigendommen binnen het Rijk zijn gelegen.

Dat de waarde der eigendommen ten koste der belanghebbenden door beƫedigde Kijks taiateuren, ot waar dezelve niet aanwezig zijn, door twee deskundigen. wtlke daartoe door het plaatselijk bestuur zu.ien worden gedessineerd, zal moeten worden gecous-tateerd en bij behoorlijke acte blijken.

C. Dat de waarde het bedrag der gevorderde zekeiheid met tien pro cent zal moeten te boven gaan.

11. Dat het vrije en onbelaste der goederen op eene volledige wijze en ten genoege der administratie zal moeten blijken.

e. Dat van de gebouwde eigendommen jaarlijks de polis van assurantie eener geaccrediteerde maatschappij tijdig aan de daarbij gcconcerneerde ambtenaren worde overgelegd.

/. Dat, ingeval van vermeende daling der waarde ot deterioratie , op rekwisitie der ambtenaren, hiertoe bevoegd, de gevorderde zekerheid door eene nieuwe bijdrage op den voet als boven gesuppleerd worde , ten zij de belanghebbende van zijne zijde zoude verzneenen met deze vordering bezwaard te zgu, in we.k

1 Sc~