stukken aangegeven mogten zijn, zonder in eenige pakken, balen, kisten, kassen, zakken, vaten, tonnen, manden of dergelijke gepakt te wezen, de behoorlijk aangegeven stukken vrij gegeven, en alleen geconfisqueerd zu ien worden die goederen, weike niet behoorlijk aangegeven zullen zijn.

Art. 46.

Wanneer de goederen in eenige pakken, balen, kiften, kassen, zakten, vaten, tonnen, manden of dergelijke gepakt zijn, za! ins, eiijks het veizwe ene ot kwalijk aangegevene alleen veibeurd zijn en de verdere goe ieren vrij gegeven worden, indien alleen een twaalfde, of van twaalf één en minder verswegen of kwalijk aange. even mo te zijn : doch meer dan een twaalfde gedeelte zijnde verzwegen of kwalijk aangegeven, zal niet alleen liet verzwegene of kwalijk aat.ge-> gevene, maar alles wat in zoodanig pa-, baal, kist, kasse» zak vat, ton, maand of dergelijke is gepakt, verbeurd zijn, al ware liet ook dat zich daaronder goederen van eetic

andere soort bevonden.

^ •

r- ■ • i

Art. 4~.

Dezelfde regel en proportie zal worden geobserveerd indistinctelijk, zoo wel als zoodanige aangeving gesch e l /al zijn bij liet geial, als wanneer dezelve zal zijn gedaan bij het gewigt of de maat.

Art. 43.

Ingeva'le eenige ten in - , uit- of doorvoer verbodene goederen mogten zijn ingepakt, net o aangegeven onder de benaming van gepermitteerde goederen, zal de ann^ever verbeuren eene boete van vijf honderd guldens , onverminderd de confiscvtie van alle de' goederen en zoodanige verdere pene en straffe als tegei den frauduleuzen in- , uit- of doorvoer van verbodene goederen , hiervoren bij art. 43, is vastgesteld.

Art. 4 9.

Wanneer eene aanhaling mogt geschied zijn op grond van defukt of verschil in merken, nummers en cijfers, en waar-

B om-