O

veel deszelfs boeken en registers de deugdelijkheid van dien zullen toestemmen, het consent zal verleenen, en een dubbel zenden aan den entfeposeur.

Deze zal desgelijks onderzoeken, of dusdanige uitslag aan den geentreposeerden vermag te worden geleden, wijders zorgvuldig de droeven en moeren doen proeven door 's llijks ambtenaren, en ook niet dan ondrinkbare droeven en inoëreii laten volgen.

Do formaliteiten van afteekening en bekrachtiging zullen hier bij, als in de gewone omstandigheden van aflevering, worden in acht genomen. Ter betere naleving van dit gestipuleerde, zal zorgvuldig gelet moeten worden op de in- en uitslagen van het entrepot, en wijders, ten allen tijde, voor zoo veel een zeehandelaar of wijnkooper wijnen op den moer en van den moer heeft, de stellige verklaring gevorderd worden, van welke dier spjeien hii verlangt uit te slaan.

Fautive vergaringen zullen gestraft wordep als fraude.

10. Buiten de korting, ter zake van de droeven en moeren, den zeehandelaar en wijnkooper, bij het voorgaande artikel, toegestaan, zal de bevonden wordende lekkagie en intering op hunne geëntreposeerde wijnen bij de aflevering opgemaakt en, te dier zake , mede eene korting op hunne rekening geleden worden, met die restrictie echter, dat de voorschreven lekkagie en intering nooit meer dan i°/0. in de drie maanden zalmogen bedragen, en dus het meer ontbrekende , even zeer als het excedent, bij de liquidatie door hem moeten worden verimpost.

11. De korting der zeehandelaars en wijnkoopers » teregalisering " impost tusschen den schoon en den onschoon ingevoer-

den wijn, bij artikel 9 hier boven, voor droeven en moeren toegestaan, even zeer competerende aan de invoerders van de

A S wij-