lo, Zoo ras eene of meerdere partijen of partütjes gespreid veen geriemd en gestreept, of eene of meerdere pardjea rcrf afgestoken of uitgegraven zullen zijn, zal de gene, aan wien het consent is verleend, aan de.i ambtenaar die hetzelve heeft uitgegeven, of aan den, door dezen, tot overneming daarvan gekyvalificeerden meter of tauxateur , eene nadere meer naauwkeurige specifieke opgave voor de meting en tauxatie van den turf moeten doen, houdende :

i". Zijnen naam, toenaam en woonplaats;

Het nummer en den datum van het consent - biljet, ingevolge van hetwelk de vervening of afgraving isgeschied;

3P- Het juiste getal der vierkante ellen geveende baggerturf van iedere partij, en, zoo na mogelijk, het getal der turven in de vierkante elle van elke partij gevonden wordende, — of, ten aanzien van de.i gestoken turf, mede het getal der vierkante ellen, zoodanig echter, dat, ten dezen opzigce, conform het voorschrift van artikel 7, steeds 70 stuks turven voor eene vierkante el gerekend worden , en eindelijk, met opzigt to: de kluiten , het juiste getal d;r gewone hoopen welke zijn uitgegraven.

4". Aanwijzing van de gemeente en onschrijving der juiste ligging van elke partij , en, eindelijk,

5°. De plaats en dagteekening van elke partij of partijen geveende, of gegraven of gestoken turf, zullende deze specifieke opgaven-ter opmeting voor het geheel moeten geschieden , doch , ten aanzien van zeer groote partijen , welke, vöór dat dezelve geheel afgewerkt zijn, de opmeting of opneming voor een gedeelte rooien vereischen, A 4 zal