b. de besluiten van de Secretaris-Generaal van het voormalige Departement van Opvoeding, Wetenschap en Cultuurbescherming, houdende aanwijzing overeenkomstig artikel 157 der hoger-onderwijswet van de gymnasia en afdelingen gymnasium van lycea, zoals die zijn genoemd onder 2, 330. tot en met 43

i°. van 28 Augustus 1941, no. 213, O.W.C.

2°. van 4 November 1941, no. 299, O.W.C.

3°. van 25 Maart 1941, no. 59, O.W.C.

4°. van September 1941, no. 233, O.W.C.

5°. van 25 Augustus 1941. n0- 2I2> O.W.C.

6°. van 25 September 1941, no. 250, O.W.C.

7°. van 19 Juni 1941, no. 144, O.W.C.

8°. van 27 October 1941, no. 294, O.W.C.

9°. van 28 Augustus 1941, no. 215, O.W.C.

xo°. van 12 Mei 1941, no. 109, O.W.C.

ii°. van 6 November 1941, no. 303, O.W.C.

2- te rekenen van 1 September 1946 de hieronder genoemde gymnasia en afdelingen gymnasium van lycea opnieuw voor een tijdvak van zes jaren aan te wijzen als bevoegd om, met inachtneming der desbetreffende wettelijke voorschriften, aan haar leerlingen, die het onderwijs tot aan het einde hebben bijgewoond, een getuigschrift van bekwaamheid tot universitaire studiën af te geven dat met het getuigschrift, in artikel 11 der hoger-onderwijswet vermeld, wordt gelijkgesteld:

1°. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Almelo van de „Vereniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hoger Onderwijs voor Twente en Omgeving", gevestigd aldaar;

20. de afdeling gymnasium van het Amsterdams Lyceum te Amsterdam van de vereniging „Het Amsterdamsch Lyceum", gevestigd aldaar;

3°. de afdeling gymnasium van het Baarns Lyceum te Baarn, uitgaande van de Vereniging „Het Baarnsch Lyceum", gevestigd aldaar;

4°. de afdeling gymnasium van het Kennemer Lyceum te Bloemendaal der Vereniging „Kennemer Lyceum", gevestigd aldaar;

50. de afdeling gymnasium van het lyceum te Bussum van de Vereniging „School voor Voorbereidend Hooger, Middelbaar en Maatschappelijk Onderwijs", gevestigd aldaar;

6°. de afdeling gymnasium van het Sint-Catharina-Lyceum te Eindhoven van de Vereniging „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Brabant", gevestigd te Tilburg;

70. de afdeling gymnasium van het Lorentz-Lyceum te Eindhoven van de Vereniging „Het Neutrale Lyceum te Eindhoven", gevestigd aldaar;

8°. het 's-Gravenhaags Christelijk gymnasium te 's-Gravenhage van de vereni¬

ging „Het 's-Gravenhaagsch Christelijk Gymnasium", gevestigd aldaar;

9°. het R.-K. gymnasium te 's-Gravenhage van de „St. Willebrordus-Stichting", gevestigd te Amsterdam;

10°. de afdeling gymnasium van het R.-K. Lyceum voor meisjes te 's-Gravenhage, uitgaande van de „St. Willibrordusvereeniging", gevestigd aldaar;

ii°. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Haarlem van de „Vereeniging tot Stichting en Instandhouding van Inrichtingen voor Christelijk Voorbereidend Hooger en Middelbaar Onderwijs voor Haarlem en Omstreken", gevestigd aldaar;

i2°. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Harderwijk van de „Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs voor Harderwijk en Omstreken", gevestigd aldaar;

13 °. de afdeling gymnasium van het St. Jans-Lyceum en de afdeling gymnasium van het St. Maria-Lyceum te 's-Hertogenbosch van de Vereniging „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Brabant", gevestigd te Tilbrug;

140. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Hilversum van de Vereniging „Het Christelijk Lyceum in 't Gooi", gevestigd aldaar;

150. het Gereformeerd Gymnasium te Kampen van de „Nationale Vereeniging voor Gereformeerd Hooger Onderwijs", gevestigd aldaar;

160. het R.K. gymnasium te Maastricht van de Vereniging „Katholiek Onderwijs", gevestigd aldaar;

170. de afdeling gymnasium van het R.K. Lyceum voor meisjes „Maria Immaculata" te Maastricht van het Zedelijk Lichaam, genaamd „Notre Dame de Lorette", gevestigd aldaar;

18°. de afdeling gymnasium van het R.K. Lyceum voor meisjes te Nijmegen van de Vereniging Gymnasium „Mater Dei" der Religieuzen Ursulinen te Nijmegen, gevestigd aldaar;

ig°. de afdeling gymnasium van het St. Canisius College te Nijmegen van de St. Willebrordusstichting", te Amsterdam;

20°. de afdelingen gymnasium van het St. Norbertus-Lyceum en het St. GertrudisLyceum te Roosendaal van de Vereniging „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Brabant", gevestigd te Tilburg.

2i°. het Marnix-Gymnasium te Rotterdam van de „Vereniging voor Middelbaar Onderwijs, Handelsonderwijs en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Gereformeerden Grondslag", gevestigd te Rotterdam;

220. het R.K- gymnasium te Rotterdam der „Vereeniging tot Stichting en Instandhouding van R.K. hoogere burgerscholen, gymnasia en lycea", gevestigd te Rotterdam;

230. de afdeling gymnasium van het R.K. Lyceum voor meisjes te Rotterdam van het Zedelijk Lichaam „Vereeniging van vrouwen tot het geven van onderwijs", ge-