vestigd te 's-Hertogenbosch;

24°- het RK- gymnasium voor meisjes ,,St. Angela", te Eysden van het Zedelijk Lichaam „Ursula's Zusters", gevestigd te Venray;

250. het R.K. gymnasium „Immaculatae Conceptionis Beatae Mariae Virginis" te Venray van de „St. Franciscusstichtine" te Maastricht;

26°. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Zutphen van de „Vereeniging tot stichting en instandhouding van een Christelijk Lyceum voor Zutphen en Omstreken", gevestigd aldaar;

27 ' . het gymnasium te Ede van de „Stichting voor gymnasiaal en middelbaar onderwijs te Ede", gevestigd aldaar;

28°. de afdeling gymnasium van het K.K. Lyceum voor meisjes „Onze Lieve Vrouw ter Eem", te Amersfoort van de „Onze Lieve Vrouwe Stichting", gevestigd aldaar;

29°. de afdeling gymnasium van het Montessori-Lyceum te Amsterdam van de „Stichting voor Middelbaar en Voorbereidend Hooger Montessori Onderwijs", gevestigd aldaar;

3°°- de afdeling gymnasium van het K.K. Lyceum voor meisjes, voorlopig gevestigd te Vaals, van de „Stichting van het Heilig Hart", gevestigd te 's-Gravenhage;

31 ■ de afdeling gymnasium van het Montessori Lyceum te Rotterdam van de Stichting ,, Lyceum voor Montessori-leerlingen te Rotterdam", gevestigd aldaar;

32 . de afdeling gymnasium van het

Montessori-Lyceum te Amersfoort van de Stichting „Studie- en Werkgemeenschap Het Stichtsche Montessori-Lyceum" gevestigd aldaar;

33 "• het Gereformeerd gymnasium te Amsterdam van de ,,Vereeniging voor Voorbereidend Universitair Onderwijs", gevestigd te Amsterdam;

34 °- de afdeling gymnasium van het Smt-Ignatiuscollege te Amsterdam van de „Sint-Willebrordusstichting", gevestigd aldaar;

35°- de afdeling gymnasium van het Lyceum van de Vereniging „Het Hervormd Lyceum", gevestigd te Amsterdam;

36°. de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Arnhem van de Vereniging „Het Christelijk lyceum", gevestigd aldaar;

37°- de afdeling gymnasium van het Vrijzinnig Christelijk Lyceum te 's-Gravenhage van de Vereniging „Het Vrijzinnig Christelijk Lyceum", gevestigd aldaar;

38°. de afdeling' gymnasium van het R.K. Lyceum te Haarlem van de „Sint Thomas a Villanova-Stichting", gevestigd te Haarlem;

39°- de afdeling gymnasium van het Twents Carmellyceum te Oldenzaal van de Stichting „Carmelcollege", gevestigd te Oss;

4° °. het R.K. gymnasium te Rolduc, verbonden aan de eerste afdeling van het seminarie van het Bisdom van Roermond, gevestigd te Rolduc, gemeente Kerkrade;

L. 8c S. 1947

4i°. het Christelijk gymnasium te Utrecht van de „Vereeniging voor Christelijk Voorbereidend Universitair Onderwijs", gevestigd aldaar;

42 • de afdeling gymnasium van het Christelijk Lyceum te Zwolle van de .Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs", te Zwolle;

43 °. de afdeling gymnasium van het Sint-Odulphus-Lyceum te Tilburg van de „R.K. Stichting Sint Odulphus-Lyceum" gevestigd aldaar.

De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen is belast met de uitvoering van dit besluit, dat in het Staatsblad zal worden geplaatst, en waarvan afschrift zal Worden gezonden aan de Raad van State.

Soestdijk, 24 November 1947.

JULIANA. De Min. v. O., K. en W., Jos. J. Gielen.

(Uitgeg. 13 Januari 1948.)

S. H 390

24 November 1947. BESLUIT waarbij met

toepassing van artikel 24 der Comptabiliteitswet (Staatsblad 1927, n°. 259) het restant op artikel 19 van het VI Ide Hoofd stuk B der Rijksbegroting voor het dienst jaar 1946 wordt toegevoegd aan het overeenkomstige artikel van het Vilde Hoofstuk B der Rijksbegroting voor het dienstjaar 1947.

S. H 391

25 November 1947. BESLUIT tot nadere wij¬

ziging van het Koninklijk besluit van 14 April 1917 (Staatsblad n°. 291) betreffende de formatie van het personeel, werkzaam ter secretarie van de Raad van State.

In naam van Hare Majesteit Wilhelmina enz.:

Wij JULIANA, Prinses der Nederlanden Regentes van het Koninkrijk,

Op voordracht van de Minister van Binnenlandse zaken, d.d. 14 October 1947, n°. U. 28956, Afdeling Binnenlands Bestuur, Bureau Bestuurzaken;

Overwegende, dat het wenselijk is gebleken het Koninklijk Besluit van 14 April 1917, (Staatsblad 291), zoals dat laatstelijk is gewijzigd bij het Koninklijk Besluit van 5 September 1945 (Staatsblad n». F. 161) te wijzigen;

Gezien artikel 15 der wet van 21 December 1861 (Staatsblad n°. 129), sedert gewijzigd, en artikel 6 van het Koninklijk Besluit van 4 September 1862, (Staatsblad n°. 174), sedert gewijzigd;

De Raad van State gehoord (advies van 4 November 1947, n°. 14);

0p het nader rapport van voornoemde Minister van 17 November 1947, n°. 58986, Afdeling Binnenlands Bestuur, Bureau Bestuurszaken ;

Hebben goedgevonden en verstaan: