c) In bepaialde gebieden, welke door de belanghebbende Regeringen zouden kunnen worden aangewezen, zal de instelling van een internationale luchtdienst onderworpen zijn aan de goedkeuring van de bevoegde militaire autoriteiten.

Artikel 3.

Teneinde elke bevoorrechting te voorkomen en gelijkheid van behandeling te verzekeren

a) komt elk van de Overeenkomstsluitende Partijen overeen, dat de tarieven opgelegd of toegestaan voor het gebruik van haar luchthavens en andere faciliteiten door de ondernemingen van de andere Overeenkomstsluitende Partij niet hoger zullen zijn dan die, welke zouden worden betaald voor het gebruik van bedoelde luchthavens en faciliteiten door haar nationale luchtvaartuigen, gebezigd op soortgelijke internationale diensten.

b) zullen de motorbrandstoffen, smeerolieën en reservedelen, ingevoerd in het grondgebied van een Overeenkomstsluitende Partij door een onderneming, aangewezen door de andere Overeenkomstsluitende Partij, of voor rekening van een zodanige onderneming, en uitsluitend bestemd voor gebruik door de luchtvaartuigen van deze laatste, voor wat betreft het heffen van douanerechten, inspectiekosten en andere rechten en tarieven de behandeling genieten, welke wordt toegepast op de nationale onderneming of op die van de meest begunstigde natie.

c) zullen de luchtvaartuigen, in daadwerkelijk gebruik op de luchtdiensten, opgesomd in de Bijlage van deze Overeenkomst, de motorbrandstoffen, de smeerolieën, de reservedelen, de gewone uitrustingsstukken en het proviand, welke aan boord blijven van burgerlijke luchtvaartuigen, van luchtvervoersondernemingen van een Overeenkomstsluitende Partij, welke gerechtigd is de in de Bijlage omschreven luchtiijnen en -diensten te onderhouden, bij hun aankomst op het grondgebied van de andere Overeenkomstsluitende Partij of bij hun vertrek daaruit vrijgesteld zijn van douanerechten, inspectiekosten of andere soortgelijke, rechten, zelfs wanneer deze voorraden zouden worden gebruikt of verbruikt door deze luchtvaartuigen bij vluchten boven dat grondgebied.

De aldus vrijgestelde goederen kunnen slechts met toestemming van de zijde van de douane-autoriteiten worden gelost. Deze goederen, welke weer zullen worden uitgevoerd, zullen tot het ogenblik van wederuitvoer onder toezicht van de douaneautoriteiten blijven.