SCHAAL 34—36

SCHAAL 34.

Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen. Rijksmuseum.

Technisch assistent 2e klasse.

Rijksmuseum H. W. Mesdag te 's-Gravenhage.

SCHAAL 35. *)

Financiën.

Belastingdienst.

Grenskommies der invoerrechten en accijnzen.

Kommies der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen **)

SCHAAL 36.

Departementen van algemeen bestuur.

Amanuensis bij het departement van Justitie.

Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen.

Rijks hogere burgerscholen met 5-jarige cursus. Amanuensis.

Rijksdienst voor de monumentenzorg.

Amanuensis.

Financiën.

Rijksmunt.

Amanuensis.

Belastingdienst.

Assistent van de waarborg en de belasting der gouden en zilveren werken.

*) Indien de toepassing van de thans bestaande regeling voor de kommiezen, die op 1 Mei 1930 als kommies 1ste klasse der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen in dienst waren, voordeliger is, blijft die regeling voor hen van kracht, met dien verstande, dat bij bevordering de wedde in de hogere rang wordt vastgesteld naar de diensttijd en de bezoldiging, waarop krachtens de nieuwe regeling aanspraak bestaat.

Aan de assistenten, die op 1 Mei 1930 als kommies 1ste klasse in dienst en tot assistent benoembaar waren, wordt twee jaren nadat zij de maximumbezoldiging voor assistent hebben bereikt, een verhoging van bezoldiging toegekend van f 10.— per maand.

Voor de assistenten, die op 1 Mei 1930 reeds als zodanig in dienst waren, blijft schaal 86 van kracht.

**) In dit ambt is de bezoldiging in een derde of vierde klasse gemeente gelijk aan die in een der tweede klasse.