Artikel 2

Te rekenen van het in artikel 1 bedoelde tijdstip geldt in het bij het Rijk gevoegde gebied bij uitsluiting het Nederlandse recht, voorzover niet bij of krachtens dit besluit anders is bepaald.

Artikel 3

1 Voor het gedeelte van het bij het Rijk gevoegde gebied, gelegen ten Zuid-Oosten van de gemeente Zevenaar, wordt ingesteld het drostambt Elten, hetwelk voor de toepassing van wettelijke voorschriften geacht wordt een Nederlandse gemeente te vormen.

2. Voor het gedeelte van het bij het Rijk gevoegde gebied, gelegen ten Oosten van de gemeenten Nieuwstadt en Sittard, wordt ingesteld het drostambt Tüddern, hetwelk voor de toepassing van wettelijke voorschriften geacht wordt een Nederlandse gemeente te vormen.

3 Het gedeelte van het bij het Rijk gevoegde gebied, gelegen als hierna vermeld in kolom 1, wordt geacht deel uit te maken van het gebied van de daarachter in kolom 2 genoemde gemeente, met dien verstande, dat de grens tussen de gemeenten Denekamp en Losser, Ubach over Worms en Eijgelshoven, en Eijgelshoven en Kerkrade in het bij het Rijk gevoegde gebied geacht wordt te bestaan in een lijn, in Oostelijke richting getrokken van het punt, waar de grens tussen die gemeenten met de bestaande Rijksgrens samenkomt.

a. ten O. en Z.O. van de grens tussen de gemeente Beerta en Duitsland, tussen de grenspalen 202E en 196 UI Beerta,

b. ten Oosten van de grens tussen de gemeente Bellingwolde en Duitsland, tussen

de grenspalen 187 en 183 Bellingwolde;

c. ten Oosten van de grens tussen de gemeente Vlagtwedde en Duitsland, tussen

de grenspalen 181 en 171 Vlagtwedde;

d. ten Oosten van de grens tussen de gemeente Denekamp en Duitsland, tussen

de grenspalen 41 en 31 Denekamp;

e. ten Oosten van de grens tussen de gemeente Losser en Duitsland, tussen de grenspalen 31 en 24, 15 en 5 Losser;

f. ten Oosten van de grens tussen de gemeente Eibergen en Duitsland, tussen de grenspalen 831 en 830, 811 en 810 Eibergen;

g. ten O. en Z. van de grens tussen de gemeente Dinxperlo en Duitsland, tussen

de grenspalen 737 en 731 Dinxperlo,