December 1.932

Schiedam: W.: Mej. N. E. M. Schneller, A.W.: W. Binneweg, Iste, A.W.; Mej. A. van Gogh; Utrecht: V.T.: G. D. Steenman, 3de C.J.M.V., W.: E. G. M. Nord, V.T.: J. B. F. van Hasselt, 4de, W.: H. J. A. Engel, A.W.: Mej. A. C. Dekker, V.: H. v.d. Heuvel, A.V.: A. H. v.d. Wonde, Bste, A.W.: Mej. D. J. Broekhof!, 10de C.J.M.V.; COMMISSARISSEN. VERVALLEN VOLMACHTEN. R. A. Vastenou, wnd. D.C. voor District Assen en Groningen; P. M. Cevaal, A.D.C. voor Groningen; J. J. Ellerman, wnd, D.C. voor Utrecht (stad) en A.D.C. voor Zeeverkenners in het District Utrecht; M. A. Goossen, A.D.C. voor Verkenners voor Leiden; Crebolder, A.D.C. voor ’t Gooi der Kath. Verk. Volmachten uitgereikt: Mej. C. A. van Haeren, A.D.C. voor Welpen der Kath. Verk. Distr. Rotterdam I en 11, Th, H. M. van den Donk, A.D.C. voor Verkenners der K. V. District .’s Hertogenbosch; A. Crebolder, A.D.C. der K. V. Districten: Utrecht, Arnhem, Zwolle, Assen, Groningen en Leeuwarden. EERERANOEN. Tot Eere Welpenleidster van dele Zeistsohe Groep is benoemd Mej. A, Stuivinga. DISTRICTEN. De afdeeling Delft is ingedeeld bij het District ’s-Gravenhage. HERINNERINGSALBUM. Het herinneringsalbum voor het Nationaal Kamp zal niet worden uitgegeven wegens onvoldoende inschrijving ervoor. BESTÜURVERGADERING VAN 16 NOVEMBER 1932. Aanwezig zijnde H.H.: J. J. Randbonnet, Voorzitter, A. Diemont, Ondervoorzitter, Joh. J. Moret, Penningmeester, Dr. Th. F. Egidius en Ph. D. Baron van Pallandt van Berde. Besloten wordt den Heer Schaap met ingang van 1 Januari 1932 te ontheffen van de leiding der afdeeling Verkoop en voor deze functie den Heer P. Roenalda in dienst der vereeniging te nemen; Een instructie voor den Heer Schaap wat betreft Redactie van „Weest Paraat”, verzorging van Uitgaven van de vereeniging, afdeeling Pers en Propaganda en secretariaat der afdeeling Training wordt besproken en vastgesteld; Besproken worden voorstellen voor propagandeering van de beweging; Besloten wordt een vereeniging op te richten tot steun van de padvindersbeweging in Nederland, ter verkrijging van Begunstigers, kampterreinen en hulp voor Zeeverkenners. Benoemd worden: tot A-D.C. voor Welpen der Kath. Verk. Mej. C. A. M. van Haeren; tot A.D.C. der Kath. Verk. Distr. ’s Hertogenbosch Th. M. van den Donk; tot Eere Welpenleidster van dele Zeistsohe Groep Mej. A. Stuivinga;