Besloten wordt Mevrouw L. Leeser Hendrikse voorloopig voor den tijd van twee jaar tot Cursusleidster voor Gilwell Ada’s Hoeve Welpencursussen aan te stellen en haar voor een benoeming.tot Akela Leader voor te dragen; De correspondentie betreffende het initiatief van den Heer van Hasselt om te komen tot een afzonderlijke vereeniging voor hen, die uit de N.P.V. zullen treden bij eventueels invoering der Baden Powell belofte, wordt gelezen. Besloten wordt den Heer van Hasselt niet ineen rang inde vereeniging te handhaven, indien hij t.d.z. genomen stappen niet ongedaan maakt. Besloten wordt geen bezwaar te maken tegen erkenning van de Padvindersvereeniging in Afganistan; Tot leider van het Nederlandsche Contingent voor de Jamboree te Budapest wordt benoemd de Hkw. Comm. A. Diemont; besloten wordt den Heer Ranneft, die tijdens de Int. Conferentie in Europa zal vertoeven, uitte noodigen om deel uitte maken van de Hollandsohe delegatie voor de Int. Conferentie in 1933; Besloten wordt een bijeenkomst van Commissarissen te houden, zoodra de voorstellen voor statutenwijziging vasten vorm zullen hebben aangenomen. BUITENLAND. Uünoodiging Denemarken. In aansluiting op de mededeeling voorkomende in het Octobernummer (bladz. 259) van dezen jaargang, bericht de Commissaris voor het Buitenland thans uit Denemarken vernomen te hebben, dat het Danske Spejderkorps van plan is in 1935 een nationale Jamboree te houden en er derhalve de voorkeur aangeeft zijne uitnoodiging aan een 25-tal Nederlandsche Padvinders tot genoemd jaar op te schorten. Troepen die er eventueel over gedacht hadden van deze uitnoodiging gebruik te maken, zijn thans dus vrij om aan de Jamboree in Gödöllö deel te. nemen. CORRESPONDENTIE. Zwitsersoh Padvinder vraagt een Hollandsch correspondentie adres voor het ruilen van postzegels; Engelsehe Troep, welke zich voorstelt volgenden zomer een fietstocht door Nederland te maken, zal gaarne in verbinding treden met Hollandsche Troep, teneinde gegevens voor den voorgenomen tocht te ontvangen; Een Troep in Nieuw Zuid-Wales zou gaarne in briefwisseling treden met Hollandsche Groep. Gegadigden gelieven zich tot het Hoofdkwartier te wenden om nadere inlichtingen. VERGADERING VAN DEN RAAD DER VEREENIGING OP 10 DEC. 1932. In afwachting vaneen uittreksel der Notulen van deze vergadering in het Januari-nummer van dit blad, kan voorloopig het navolgende worden medegedeeld. Na een welkomstwoord en een korte inleiding van den voorzitter over de gerezen moeilijkheden, naar aanleiding van de Algemeene Vergadering van 29 October 1.1, te Utrecht, worden door den secretaris voorgelezen; le. de brief van den heer E. G. Posthumus aan den voorzitter, dd. 31 October j.l.