En daarom stelt Jezus hem voor om al wat hij heeft te verkopen en dat den armen te geven.

Ik verwonder me er in het geheel niet over, als ik dan inde bijbel lees, dat deze jonge man bedroefd heengaat, omdat hij vele goederen bezit. Want hij voelde het; Jezus volgen is: steunen op Jezus en op niets anders. Dat is karakter in bijbelse zin. Men heeft wel eens gedacht, dat deze rijke jongeling Paulus zou geweest zijn, maar dat hij ’t toen nog niet alleen met Jezus wilde wagen. Ik weet niet of dit wel juist is. Maar als we van één mens inde bijbel lezen, die het van Jezus alleen verwacht heeft, op Jezus alleen gesteund heeft, is het dan niet Paulus geweest? Wat was hij vrij van mensen. Wat was hij vrij van omstandigheden. Maar ook wat heeft hij het offer gekend! Wat heeft hij gediend! Wat had hij karakter! Het gaat inde padvinders-beweging om karaktervorming. Laten wij naar Paulus luisteren hoe hij het pad gevonden heeft. Voorburg. Ds. J. ROODENBURG. Secretariaat. In verband met de tijdsomstandigheden heeft ons Bestuur besloten het Weekeinde van 22 en 23 Juni a.s. te Lunteren, waar tevens de Algemene Ledenvergadering zou worden gehouden, af te lasten. Het Nederlands Jongellngs Verbond heeft zo juist een nieuwe liederenbundel (tekstbundel, met melodie) uitgegeven, die voor onze groepen ook buitengewoon geschikt is. Naast vele geestelijke liederen ook echte kampliedjes. Voor eiken padvinder een kostelijk bezit. Begint met zelf een exemplaar aan te schaffen. Prijs ƒ 1.25, bij 10 ex. of meer ƒl.lO per ex., inclusief verzendkosten. Bestellingen: Algemeen Secretariaat N.C.V.P., Wernerlaan 29, Hilversum, betalingen: Giro no. 320521, ten name van de N.C.V.P., Den Haag. Hieronder laten wij afdrukken een adreslijst onzer afdelings-secretarissen, waarmede die in onze agenda 1940 komt te vervallen. Inde N.C.V.P.-Mededelingen, welke begin Juli worden uitgegeven, zullen naar alle waarschijnlijkheid de adressen onzer groepsleiders worden vermeld, daar ook hierin veel verandering is gekomen. Wil men nu al met bepaalde groepen in contact komen, dan kan men zich tot onze afdelings-secretarissen om inlichtingen wenden.

Afdelings-secretarissen. Alkmaar: Mr. G. v.d. Plier, Corfstraat 12. Amsterdam: W. J. Kruikemeier, Legmeerstraat 911 (West). Apeldoorn: P. Yntema Jr. (waarn.), Zutfensestraat 23. Assen: C. v.d. Weerd, Pelikaanstraat 23. Breda: H. de Vries, Spadestraat 23. Dalfsen: R. Giethoorn Jr. (waarn.), Sallandstraat 4 a, Zwolle. Deventer: P. Dondorp, Hoge Hondstraat 21. Dordrecht: W. J. Geene, Valeriusstraat 32. Eindhoven: J. H. Abbink, Potgieterstraat 8. Enschede: B. H. Schreurs, Laareschsingel 70. Goes: A. Roelands, Couwervestraat 42. Gouda; C. M. Kamphuisen, Gouwe 19. ’s-Gravenhage: H. C. Hasenack, Wildhoef laan 11. Groningen: G. J. Verbrugge, O. Hamrikkade 50 b. Haarlem: A. Joh. Kloek, Jelgersmastraat 47. Heerlen: W. J. Kolk-Meyer, Meezenbroekerweg 26. Den Helder: P. J.N. van Doorne (waarn.), Krugerstraat 7. Hengelo (O.): J. van Zon (waarn.), Deurningerweg 59. ’s-Hertogenbosch: G. Maatjes, Ophoviuslaan 88. Hilversum: Joh. J. Alles, Eikbosscherweg 204. Katwijk a. Zee: A. Brouwer, Jan Tooropstraat 9 a. Leeuwarden: J. Ober (waarn.), Kwartelstraat 43. Leiden: P. Dijkstra, Mauritsstraat 34. Nijmegen: J. M. Janssen, Jozef Israëlsstraat 53. Botterdam: G. J. Heetman, Hofstedestraat 19 (West). Sittard: P. M. Overbeeke, Beukenlaan 2. Terneuzen: Dr. L. J. Cazemier, Kersstraat. Utrecht; H. J. A. Engel, Dr. J. P. Thijsselaan 81. Vlaardingen: P. J. W. Boogaard, Hogelaan 12. Vlissingen: P. L. Ardewijn, Verk. Quakkelaarsstraat 24. Zaandam: J. Rot, Parkstraat 51. Zeist: A. Vonk, Gerolaan 62. Zwolle: J. C. Sa, Meidoornstraat 25.