j*c*jiit‘(rii

zonder klinimen zonder rufizak

Hiit klinkt tantustisch

Toch hebben wij allen dit wel ecns meegemaakt, want, wat kunnen wij als bergbeklimmers van groot of klein formaat, die weten van bedriegelijke afstanden tussen de rotsreuzen, van onverwachte temperatuursverschillen. van verraderlijke sneeuwmassa's en peilloze gletschcrspletcn toch intens genieten van een boek over een interessante tocht of een glorieuze beklimming. Al lezende ondervinden we als het ware zélf de moeilijkheden en delen in de voldoening over elk behaald succes.

En dat plezier hebt U reeds bij het lezen van een boek!

Een verhaal, een levend verslag over een strijd met een gigantische bergwand, uit de mond van de man. die tenslotte zegevierde over rots en ijs. brengt U nog méér in de sfeer, die alle bergsportvacantics vervult: natuur en sportieve prestatie in ideale combinatie.

Eind Januari kunnen we weer een 100 % alpiene-avond beleven, want:

Karl Blach komt!

Deze sympathieke jongeman zal opnieuw met geestdrift en humor vertellen over zijn fjeklimming van de schijnbaar onoverwinnelijke Eiger Nordwand. Hij zal zijn voordracht illustreren met duidelijke overzichtskaarten en een onovertroffen reeks kleurenlichtbeelden.

Karl Blach komt:

Woensdag 27 Januari in Utrecht, Jaarbeursrestaurant. 20 uur.

Kaartverkoop voor Sektionsleden vanaf 25 Januari: voor leden N.R.V.. vanaf 26 Januari, bij de Firma Bastiaanse, Oude Gracht 159 en Sportmgazijn J. Hasselaar. Lange Elisabethstraat 5 en voor zover nog beschikbaar ’s avonds aan de zaal.

Donderdag 28 Januari in Amsterdam, Congreszaal van Krasnapolsky. 20 uur.

Kaartverkoop voor Sektionsleden vanaf 26 Januari; voor leden N.R.V. vanaf 27 Januari bij onze consul: de heer Mr A. G. Besier, Nic. Witsenkade 8 en voor zover nog beschikbaar ’s avonds aan de zaal.

Vrijdag 29 Januari in Rotterdam, Blauwe Zaal van het Beursrestaurant. Coolsingel 48. 20 uur.

Kaartverkoop bij onze consuls de Heer en Mevrouw A. M. Knoop, Nobelstraat 47-b: voor Sektionsleden 27 Januari, voor N.R.V.-leden Donderdag 28 Januari en zover nog voorradig 29 Januari ’s avonds aan de zaal.

Voor leden woonachtig aan dé Linker Maasoever is telefonische bestelling toegestaan. Voor leden woonachtig in de omgeving van Rotterdam is schriftelijke bestelling toegestaan.

In beide laatste gevallen worden de bestelde kaarten gereserveerd tot uiterlijk 15 minuten voor de aanvang der lezing.

Voor geen van de avonden is gelegenheid tot plaatsbespreking.

bntree ƒ 1,— per persoon, belasting inbegrepen.

Allen, die Karl Blach vorig jaar mochten horen, spraken met enthousiasme over de vlotte wijze, waarop deze jonge alpinist zijn avonturen vertelde.

Houdt uw avond vrij en komt genieten van de bergsport, zónder klimmen en zónder rugzak!