Uitzicht vanaf de Hochvemagt Spitze foto: J. L. te Winkel

Shitrehtochten met Pasen

Voor de skitrektocht, die omstreeks Pasen naar het Taschachhaus is uitgeschreven, is zeer veel belangstelling. Deze reis is bedoeld voor leden, die reeds eerder hebben ski gelopen.

We starten op 29 maart in de avond, reizen per nachttrein via Lindau naar Imst en van hieruit het Pitzta! in naar Plangerosz. Daarvandaan is het ca 5 uur naar het Taschachhaus, een goed begin dus! De reis duurt tot en met 9 april.

De eerste dagen worden gebruikt om te oefenen en de omgeving te verkennen en we logeren in het Taschachhaus vanaf het terras ziet u de zon haar baan om de Wildspitze beschrijven. Na voldoende training wordt een trektochtje gemaakt; Vernagthütte, Hochjoch Hospiz, Samoar Hütte, Bella Vista en Gepatschhaus kunnen bezocht worden, de volgorde wordt nader vastgesteld i.v.m. de weersgesteldheid. Zijn er mensen, die zich dan niet in staat voelen aan de trektocht deel te nemen, zij kunnen rustig in het Taschachhaus blijven en skilessen nemen, wanneer ze dat wensen (in dit geval voor eigen rekening).

De kosten van deze reis zijn ƒ 234.—, leider Drs. J. Melchior

Voor de ski-reis begin maart was de belangstelling te gering, het leek ons daarom verstandiger, een extra Paasreis in te lassen en wel naar een hut van de Sloveense Alpenvereniging, de Dom na Komni, bekend om zijn zindelijke kamers, beschaafde sfeer en uitstekende keuken. Deze reis begint eveneens op 29 maart en duurt ook 12 dagen. Per nachttrein wordt gereisd via Salzburg en dan maar rechtuit naar ’t zuiden (nu ja, en een tikkeltje naar ’t Oosten). Reissom ƒ 300. en u kunt skiën in de Julische Alpen.

Aanmelding bij onze administratie Zeestraat 100. Mondelinge inlichtingen op woensdag, donderdag en vrijdag.

Tot ziens onder de bruinende zon!

Het Sektionsbestuur