de filmavonden

„De Bergvriend” is drie weken eerder present om u het nieuws van de filmavonden te kunnen brengen. De Sektion Holland komt met: „Bergführer”, de film van de Oostenrijkse Alpenvereniging, „Wolkenflug und Berge”, waarin we een klettertocht in het Tofana Nuvolaogebied Dolomieten kunnen volgen en „Die grosse Abfahrt”, een schitterende ski-film in kleuren, opgenomen op de noordflank van de Mont Blanc bij de eerste ski-afdaling door Lionel Terray; drie super bergsportfilms, het beloven onvergetelijke avonden te worden!

De films worden vertoond te:

Amsterdam Vrijdag 17 Februari, in A.M.V.J.-gebouw. Vondelstraat 8. Kaart verkoop van I Februari af: Bijkantoor N.R.V., in „de Bijenkorf'

Haarlem Zaterdag 18 Februari in de Aula van de H.8.5.-B, Zijlvest 27. Kaartverkoop voor leden op Woensdag 15 Februari 11.00—19.00 uur, voor leden en introducées 15 Februari 19.00—21.00 uur en 16 Februari 19.00—21.00 uur bij de heer K. Gorter. Kloppersingel 155 Haarlem.

Hilversum Zondag 19 Februari in „Het Hof van Holland", Kerkbrink 1. Kaartverkoop van 8 Februari af bij Schaaf’s Boekhandel, Vaartweg I en de heer J. F. van Dalfsen, Oude Loosdrechtseweg 31.

Deventer Maandag 20 Februari in „De Muntentoren”. Zandpoort. Kaartverkoop bij de firma Nikkels. Vischpoort I.

’s-Gravenhage Dinsdag 21 Februari in het Museum v. h. Onderwijs, Hemsterhuisstraat 2e. Kaartverkoop van 7 Februari af, bij de adm. van de Sektion Holland, Zeestraat 104 en Bijkantoor N.R.V. m „de Bijenkorf’.

Rotterdam Woensdag 22 Februari in Hotel Atlanta, Coolsingel 97. Kaartverkoop: Bijkantoor N.R.V. in „de Bijenkorf”.

Eindhoven Donderdag 23 Februari in „Limburgia”, Markt 14. Kaartverkoop: Bureau V.V.V., Dommelstraat 27 (9—17 uur).

Utrecht Vrijdag 24 Februari, Gebouw voor K. en W., Mariaplaats 15. Kaartverkoop van 6 Februari af: Bijkantoor N.R.V. in ..Galeries Modernes”.

Arnhem Zaterdag 25 Februari in Musis Sacrum. Velperplein. Kaartverkoop van 10 Februari af bij bespreekbureau Bergmann, Koningstraat 19: boekhandel Meyer en Siegers, Utrechtseweg 208, Oosterbeek en boekhandel Schermerhorn, Hoofdstraat 58, Velp.

Aanvang van alle avonden 20 uur. Entree leden Oe.A.V. ƒ I.—, niet-leden ƒ 1.25. Indien voorradig zijn ook ’s avonds aan de zalen kaarten verkrijgbaar.

De heer Gasparics uit Graz heeft zich bereid verklaard, zo nodig als explicateur op te treden.

Om grotere bekendheid aan deze avonden te geven, zijn er raambiljetten gedrukt. Op deze wijze zullen zoveel mogelijk belangstellenden van deze unieke films kunnen genieten. Wie van de leden wil een biljet plaatsen? Heel graag uw opgave aan de administratie. Dank u!