Zaterdag 27 oktober. Leiden. Nadere gegevens ontvangen de leden van de heer van Heusden.

Maandag 29 oktober, Rotterdam. Blauwe zaal in de Beurs om 20.00 uur.

Dinsdag 30 oktober, Nijmegen. Grote zaal Café-Restaurant Royal om 20.00 uur.

Woensdag 31 oktober, Sittard. Het Witte Paard, Rijksweg N. om 20.00 uur.

Vrijdag 2 november, Eindhoven. Nadere gegevens zullen de leden nog ontvangen.

Zaterdag 3 november, Arnhem. Hotel Pax, Velperplein om 20.00 uur. Kaarten bij de Consul bestellen, Mauvestraat 27. •

CONSULAATSNIEGWS

Haarlem

Verschillende leden zullen hun buitengewoon geslaagde kleurendia’s vertonen. De heer Galenkamp heeft keuze uit liefst 270 stuks, die in de Italiaanse Dolomieten zijn genomen. De heer Wester nam de Lienzer Dolomieten, anderen het Grosz-Glocknergebied. Nadere gegevens in het volgend nummer.

Zuid-Limburg

Oprichting van de Bergsteigergruppe Zuid-Limburg zal geschieden op donderdag 11 oktober om 20.00 uur in hotel Robertz te Heerlen (tegenover het station). Alle belangstellende leden hartelijk welkom!

Arnhem

Op zaterdag 6 oktober, in het zaaltje van de firma Bender om 20.00 uur, kleurendia's van het Ennstal, Dachsteingebied enz. van de heer Mumm.

Eindhoven

De heer Peeters zal een geologische cursus geven, ook een botanicus komt aan het woord. Gegevens volgen.

CONSULAAT FRIESLAND

Alhoewel zijn naam doet vermoeden, dat hij meer zou voelen voor het diepzee-onderzoek, prefereert onze nieuwe consul de ijle lucht en klimt in de bergen: hoe hoger hoe liever.

Leden in Eriesland kunnen voor inlichtingen aankloppen bij A. J. de Vin, Potgieterstraat 9, Leeuwarden.

Welkom, welkom in de rij van consuls, Eriese collega!

PUNTEN VAN DE LAATSTE BESTUURSVERGADERING

Op de bestuursvergadering van 27 augustus 1.1. werden o.a. de volgende onderwerpen besproken:

1. Agendapunten van de algemene jaarvergadering in Krems (bijzonderheden over deze 75ste „Hauptversammlung” die van 31 aug. tot 2 sept. 1956 in Krems a.d. Donau gehouden werd. vindt u in het juni/juli nummer van de Mitteilungen).

2. De ski-cursussen en trektochten.

3. Het winterprogramma

WIE ambieert een tijdelijke plaats als lid van de redactie?

Werkzaamheden roepen ons redactielid Alfred Schreuder voor minstens een half jaar naar Engeland. Wie wil in die periode zijn plaats innemen?

Gevraagd wordt. iemand met

enige ervaring bij het corrigeren van drukwerk;

een prettige manier van schrijven;

een telefoon;

één avond per 2 maanden ter beschikking om te vergaderen;

woonplaats in de sector: Haarlem—Utrecht—Den Haag, desnoods Rotterdam. De vergaderingen vinden plaats in Leiden.

Geboden wordt: het plezierige gevoel iets daadwerkelijks voor de Sektion te kunnen doen.

Reacties richten aan het redactieadres, Erans Halsstraat 48, Utrecht.