LIJST VAN VACATURES

PLAATS [ SCHOOL AARD DER VACATURES 1 [ ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES V.H.M.O. Arnhem Dordrecht Hoogere burgerschool Gymnasium en gemeentelijke leeraar lichamelijke oefening leeraar Duitsch aan de afd. Onderwijs ter gemeentesecretarie ; vóór 1 Juni. Maastricht H.B.b. R.K. H.B.S. voor jongens leeraren wiskunde, natuurkunde, scheikunde, plant- en aan den burgemeester; vóór 15 Mei. aan den secretaris, Mr. H. Schillings, Heylerhofflaan 21, Maastricht; vóór Venlo Rijks H.B.S. dierkunde, Duitsch, Engelsch 15 Mei. leeraar Duitsch aan den inspecteur v. h, middelb. onderwijs i. d. Iste inspectie, ’s-Hertogen- Vlissingen Rijks H.B.S. leeraar Nederlandsch bosch; vóór 31 Mei, aan den inspecteur v. h. m.o, in de 2de Zwolle Gemeentelijke middelbare handelsschool N.O. leera(a)r(es) Fransch, leera(a)r(es) wis-, natuur-. inspectie, ’s-Gravenhage ; vóór 31 Mei. aan den burgemeester; vóór 15 Mei. Alkmaar Ambachtsschool scheik. tijd. leeraar electro-techniek aan den directeur; vóór 8 Mei. Alphen a. d. Rijn Amersfoort Gemeentelijk nijverheidsschool voor meisjes Industrie- en Huishoudschool en electro-technisch teekenen 2 leeraressen Na arts voor lessen in anatomie aan den burgemeester; vóór 10 Mei. aan het bestuur, Beekensteinschelaan 37b, Amsterdam Industrieschool v. vrouwelijke jeugd enz., voor tijdelijk leerares Nr of Na, leerares Na Amersfoort; vóór 6 Mei, aan de directrice, Mej, L. H. Hoffman, leerares N VEI, leerares teekenen, leerares a.v.0., leerares a.v.0., leerares Duitsch, leerares zingen, leerares Weteringschans 31, Amsterdam; vóór 14 Mei. Amsterdam Middelbare Technische School gymnastiek leeraar mechanica, leeraar weg- en waterbouwkunde, leeraar scheikunde, assistent bij de teekenoefeningen. aan den directeur, Dongestraat 12, Amsterdam Z.; vóór 15 Mei. Amsterdam Industrieschool (avondcursus u.1.n.0.) Instituut V. kunstnijverheidsonderwijs R.K. Nijverheidsschool voor meisjes leeraar smeden-bankw. leeraar werktuigbouwkunde aan den directeur, Dongestraat 12, Am- Amsterdam leeraar wiskunde leerares lichamelijke opvoeding sterdam Z.; vóór 15 Mei. aan den directeur, Gabriël Metsustraat 16, Arnhem leeraar lichamelijke opvoeding Amsterdam Z.; vóór 15 Mei. R.K. leerares Na (plaatsverv.^ aan de secretaresse, Mw. C. Donders -Klompe, Velperbinnensingel 2, Arn- Avereest Dagambachtschool te Dedemsleeraar practijk timmeren hem; vóór 15 Mei. aan den burgemeester te Dedemsvaart; Barendrecht Breda Landbouwhuishoudschool R.K. Huishoud- en Industrieleerares N XIX R.K. leerares N VII vóór 8 Mei. aan den burgemeester; vóór 10 Mei. aan het bestuur, Nieuwstraat 22, Breda; Coevorden Dedemsvaart Ambachtsschool Landbouwonderwijs leeraar automontage leerares Na vóór 9 Mei. aan den directeur; vóór 10 Mei. aan den secretaris der Commissie voor landbouwonderwijs in Overijssel, Burg. Dordrecht Enkhuizen Gemeentelijke school voor nijverheidsonderwijs directeur V. Royensingel 22, Zwolle; z. sp. m. aan den burgemeester; vóór 15 Mei. Vrouwenarbeidsschool leera(a)r(es) a.v.0., leera(a)res lich. oef., leera(a)r(es) aan de directrice, Mej. C. M. Kingma; vóór 15 Mei. Geldermalsen Nijverheidsschool v.m. Duitsch leerares a.v.o. met hoofdakte of leerares a.v.o. met hoofdaan den secretaris v. h. bestuur, Herman Kuijkstraat B 240, Geldermalsen : vóór Gilze R.K. Huishoudschool „Sancta akte en akte Duitsch L.O. 15 Mei. leerares a.v.0., leerares Duitsch, aan het bestuur, Raadhuisstraat A 486, Maria” leerares N VII, leerares N VIII, leerares teekenen, leerares Ns of fr. handw., lee-Gilze. Groningen Nijverheidsonderwijs voor rares lich. oef. M. 0.; t. 1 Sept. leerares N XIX aan de secretaresse der Ver. tot bevorde meisjes o.h. platteland ring V. n,o, v,m. o,h. platteland Mej. J. J. E. Höster, Kruitlaan 11, Gronin- Harderwijk Vakschool voor meisjes leerkracht a.v.0., leerares zang, leerares lich. oef., M.O„ gen; vóór 10 Mei. aan de directrice, Mej. H. C. v. Iterson; vóór 8 Mei. leerkracht Duitsch L. 0., leerares Na, leerares N VII Helmond R.K. Huishoud- en Industrieleerares a.v.0., leerares Na, aan het bestuur. Kerkstraat 35, Helmond. school leerares Duitsch, leerares Ns, leerares lich. oef. M. 0.; Keerde Nijverheidsschool voor meisjes per 1 Sept. leerares N VII, leerkracht aan het bestuur, Zwolscheweg 325, Heer- Heerlen a.v.o. de; zoo spoedig mogelijk. Ambachtsschool • leeraar meubelmaken, leeraar aan den directeur; vóór 15 Mei. Heerlen Voorbereidende en aktecursus werktuigkundig teekenen 2 leeraren wis- en natuurkunde aan den directeur der M.T.S.; vóór 1 Juni ’s-Hertogenbosch der M.T.S. R.K. Huishoud- en Industrie-R.K. leerares Na, R.K. plaatsaan het schoolbestuur, Vughterstraat 93, school verv. leerares N VIII; voor ’s-Hertogenbosch. Hoogeveen Volks-Huishoud- en Industrieterstond tijd. leerares Na aan den secretaris, J. Hansma, Hoofd- Hulst school R.K. Huishoudschool „St. leerares lichamelijke oefening straat 58, Hoogeveen; vóór 12 Mei. aan het bestuur, Groote Markt C 79, Krimpen a.d. IJssel Avondvakteekenschool M. 0.; voor terstond 3 leeraren scheepsbouwk. teek., Hulst. aan den secretaris v. h. schoolbestuur, leeraar machinebouwk. teek., leeraar bouwk. teek., lee-Ir. B. Diepenveen, IJsseldijk 169 D, K. a.d. IJ; vóór 15 Mei. Leeuwarden Chr. Industrie- en Huishoudschool raar Nederl., rekenen, ieerares stofversieren; tegen 1 September aan de secretaresse. Mevr. G. Tijsma-Bekker, Groningerstraatweg 45, Leeu- Lochem Nijverheidsschool v.m. leerkrachten naaien, teekenen en stofversieren, a.v.0., warden. , aan de directrice, Mej. M. E. Comerell; vóór 15 Mei. Nieuwer-Amstel Nijverheidsschool voor meisjes Duitsch, zingen leerares Duitsch L. 0., leerares N VII, leeraCa)r(es) lich. oef. laan 9, Nieuwer-Amstel, post Amster- Oldeberkoop Landbouwhuishoudschool M.O. leerares Na, leerares Na; z. dam Z II; vóór 15 Mei, aan de secretaresse, Mej. H. Brouwer; Rotterdam Algemeene Vakschool voor meisjes sp. m. en per 1 Juni leerares Duitsch L.O. vóór 10 Mei. aan Mevr. Mr. G. J. Brevet-Hoetink, Kralingsche Piaslaan 1, Rotterdam • Rotterdam Huishoudschool leerares N VIII vóór 15 Mei. aan de directrice. Graaf Florisstraat 45, Rotterdam; zoo spoedig mogelijk.