GEMEENTE. SCHOOL.. AARD DER VACATURES ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIE. 's-Gravenhage: Leerschool v.h. Haagsch Genootschap, hoofd. .aan het bestuur v. h. Haagsch- Genootschap tot verdediging v. d. Chr. gods dienst, Antonie Duyckstraat 126. 's-Gravenhage; vóór 15 September. Groenlo: R.K. U. 1.0., onderwijzer M.O. Ucll opv.; voor direct» aan den. voorzitter v. h, bestuur, Wehme A 426, Groenlo. Grubbenvorsl: R.K. Meisjesschool v. u. 1.0., onderwijzeres Duitsch, aan de voorzitster v. h. schoolbestuur, • Broekeind-Grubbenvorst; binnen 8 d. Haarlem: R.K. Jongensschool v. m.u.1.0'., leeraar lich. oef.. aan het hoofd, J. A. Luijten, Prinsen Bol werk 5, Haarlem; zoo spoedig mogelijk. Harderwijk; Openbare lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 15 Sept. Haren: Blinden-instituut, onderwijzeres; ten spoedigste. aan J. Niezing, Rijksweg 284, Haren (Gr.). tiid. leerkracht. Heemstede: R.K. onderwijs. hoofd lagere school. aan den Broeder Directeur, Heerenweg onderwijzer u. 1.0.. 103 a, Heemstede. Heerhugo waard: R.K. School, onderwijzer; per 1 Januari 1943, a(fHT‘het_ hoofd. Hondenweg G 106, Heerhugowaard. Hengelo: St. Jansschool, onderwijzer; pej 1 Januari 1943, aan het ftoofd, B. W. van Aken, Dr. Schaep, manstraat 15, Hengelo. 's-Hertogenbosch: R.K. U.1.0.-school, onderwijzeressen. * ■ aan het bestuur der scholen, Choorstraat 7, 's-Hertogenbosch; vóór 'lO September. 's-Hertogenbosch: R.K. U.1.0.-school, onderwijzer. aan het bestuur v. d. St. Janstichting, Achleeraar lich. oef.. ter de Tolbrug 7, 's-Hertogenbosch; * vóór 10 September. 's-Hertogenbosch: R.K. Jongensschool te Orthen, hoofd. aan pastoor H. J. Kamp; vóór 1 October. Heukelum (Z.H.): School m, d. Bijbel, hoofd. « aan den voorzitter, P. v. d. Graaf, Vogels werf, Heukelum. Hilvarenbeek: R.K. Jongensschool, tijd. onderwijzer. aan Deken v. d. Kamp, Hilvarenbeek. Hoensbroek: R.K. U.1.0.-school voor jongens. tijd. onderwijzer, •• aan den secretaris v. d. Hoensbroeksche Ver. V. R.K. Onderwijs, Kerkstraat 7, Hoensbroek; vóór 10 Septemlper. Hoensbroek: Bijz. lagere meisjesschool. onderwijzeres. aan het bestuur v. d. St. Jansschool, Hoofdstraat 2, Hoensbroek; vóór 15 September. Hooge-Mierde: R.K. School, hoofd. aan den pastoor, Hooge-Mierde (N.8.); vóór 10 September. Hoogezand: 0.1.5. te Martenshoek, onderwijzer. aan den wnd. burgem. van Hoogezand. tienden: Openbare lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 9 September. Lieshout: St. Bernardusschool te onderwijzeres. aan den pastoor, Mariahout, Lieshout Mariahout, (N.8.); vóór 15 September. Maastricht: R.K. U. 1.0- en 1. school. leerkracht M.O. lich. opv., aan het hoofd, Victor de Stuersstraat 32, Maastricht; vóór 8 September. Maastricht: St. Aloysiusschool, hoofd. aan den Broeder Overste, Brusselsche straat 38, Maastricht; vóór 10 Sept. Maastricht: St. Jozefschool, hoofd. aan den burgemeester; vóór 10 September. Melissant: Openb. lagere school. hoofd. Monster: R.K. Meisjesschool, onderwijzeres handwerken en lich. oef.. aan de Overste v. h. Pensionaat „St. Jozef", Monster. Middelburg: Openbare lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 8 September. Mijnsheerenland:. 0.1.5. te Greup, onderwijzeres; per 1 November, aan den burgemeester van Mijnsh.land. Norg: 0.1.5, te Een, onderwijzeres. aan den burgemeester; vóór 10 September. Nijmegen: Opleidingsschool v. d. R.K. onderwijzeres. aan het schoolbestuur, Groesbeeksche- Kweekschool, ‘ weg 150, Nijmegen. 'Opsterland: 0.1.5. te Beelsterzwaag, hoofd. aan den burgemeester van Opsterland te Beetsterzwaag; vóór 10 September. Purmerend: Openbare lagere sch.. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 10 Sept. Putten (Gld.): Openb. lagere school. onderwijzeres. aan den lO September. Rheden: School voor b.1.0. te Dieren, onderwijzeres. aan den burgemeester, gemeentehuis De 'Steeg vóór 15 September. Rotterdam: Albert-Josephschool, tijd. leerkracht. aan het hoofd. Klein Coolstraat 37, Rot terdam C.; tot 6 September. Rozenburg: Openb. lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 10 Sept. Schinnen: R.K. Jongensschool, hoofd. aan pastoor-deken Fr. Custers, Schinnen; vóór 8 September. Simpelveld: R.K. Lagere school „St. Jóseph", onderwijzeres lich. opvoeding. aan het schoolbestuur; vóór 10 September. Eneek: Openbare school voor u. 1.0.. onderwijzer. • aan den burgemeester; vóór 14 September. Sommelsdijk: Openb. lagere school. onderwijzeres. aan den burgemeester; vóór 10 Septembér. Steggerda: Kath. school v. g. 1.0.. onderwijzer; per 1 Januari 1943, aan pastoor B. Lowes, Steggerda (Fr.). Terneuzen; Sch. V. u. 1.0. en g. 1.0. van de H. Willibrord, hoofd. aan den pastoor der parochie v. d. H. Willibrord; binnen 14 dagen. Tiel: Openbare school v. u. 1.0.. leerkracht. aan den burgemeester; zoo spoedig mog. Tilburg: R.K. Meisjesschool voor 1.0.. onderwijzeressen. aan het schoolbestuur. Oude Dijk 1, Tilburg. Tilburg: R.K. Meisjesschool voor b.1.0.. onderwijzeres. Utrecht: R.K. School v. g. 1.0., leerkracht gymnastiek. Utrecht: School voor u. 1.0.. tijd. onderwijzerjes). aan het hoofd, A. Janmaat, Hovenierslaan Valkenswaard: Openb. sch. v. g. 1.0.. onderwijzeres lich. oef. (wordt tevens aan 31, Utrecht (El.); binnen 1 week. 3 R.K.,Meisjesscholen aangesteld). aan den burgemeester; uiterl. 8 Sept.